Nepříjemný problém, který řeší někdy každý. Ale jako na všechny, i na tenhle delikátní problém existuje řešení, a to navíc revoluční! Zanechte po sobě na toaletě pouze vůni svěžích citrusů, bílých květů, máty nebo ovoce. V rámci Věrnostního klubu máte šanci vyhrát revoluční Poo-Pourri - přírodní pohlcovač pachu.

Pár stříknutí před a žádný zápach po.

Poo-Pourri je směs esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér. Stačí 3-5 stříknutí na vodní hladinu WC a pak už vše dělejte, jak jste zvyklí. Vrstva esenciálních olejů obsažených v Poo-Pourri zadrží veškerý zápach pod hladinou, přímo u zdroje. Spreje Poo-Pourri neobsahují žádné syntetické chemikálie jako parabeny, ftaláty, formaldehyd nebo aerosoly a jsou tak zcela bezpečné pro Vás i životné prostředí. Zanechte po sobě na party, v práci, ve škole, na rodinné oslavě či u svého přítele vůni citrusů, bílých květů, máty nebo ovoce.

V nabídce eshopu www.poo-pourri.cz najdete spreje různých vůní – pro něj, pro ni, unisex a dárková balení.

ds

ds

 

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 2 zlatá srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu.

Duhové srdce získáte, pokud absolvujete kvíz Vítejte u královského dvora! Jak znáte současnou evropskou šlechtu? a to s plným počtem bodů (14).

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 20. 4. 2016 v 10 hodin.

Poo-Pourri - přírodní pohlcovač pachu získají 3 z vás.

Reklama