Mateří kašička, heřmánek a eukalyptus – díky Bylinnému setu ALPA bude perfektně postaráno o vaše tělo, vlasy a pokožku. V rámci Věrnostního klubu máte právě teď šanci vyhrát úžasný Bylinný set od ALPY.

  • Koupel – osvěží a povzbudí

Koupel pečuje o naše tělo, přitom zklidní naši mysl a dodá potřebnou relaxaci, může mít uklidňující i povzbuzující účinky, a to podle přísad, které pro vaši koupel zvolíte. Díky kombinaci přírodní eukalyptové silice a silice z máty peprné vám ALPA bylinná koupel dodá pocit svěžesti a přinese jaro do vaší koupelny.

  • Nakrmte pleť

Po zimě může být pleť unavená a jakoby bez života, dopřejte ji proto čerstvý vzduch a APIKO pleťový krém s včelí mateří kašičkou. Krém je jemný, příjemně parfémovaný, pleť vyživuje, chrání a dodává jí hydrataci.

  • Dodejte vlasům lesk a sílu

Kdo by nechtěl na jaře ukázat krásné vlasy, které jsme ještě nedávno schovávali pod čepicí? I pro vlasy máme pomocníka - Bylinný šampon s heřmánkem, vhodný k regeneraci, zklidnění a posílení vlasové pokožky a vlasů. Heřmánek snižuje tvorbu lupů, omezuje maštění vlasů, dodává jim lesk a zářivou barvu. Druhým pomocníkem je LUNA vlasová voda s rakytníkovým olejem. Vlasová voda slouží k regeneraci a výživě vlasů, díky obsaženým složkám zjemňuje vlasovou pokožku a vlasům dodává pevnost a lesk.

Další informace najdete na www.alpa.cz a na Facebooku

alpa

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 červená srdce a 2 zlatá srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 18. 4. v 9.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama