Pantene je prokazatelně nejznámější značkou v oblasti péče o vlasy a stala se uznávanou autoritou na krásné vlasy. Pokud i vy chcete mít hřívu, kterou vám budou lidé závidět, máte možnost vyhrát v rámci Věrnostního klubu jeden ze tří balíčků této značky.

Kolekce Pantene jsou navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám vlasů a pomohly je změnit v takové, jaké si přejete. Ať už vaše vlasy potřebují cokoli, Pantene má řešení!

Balíček obsahuje:

  • AQUA LIGHT ŠAMPON - jeho lehké vyživující složení se zpevňujícími mikročásticemi vyhledává slabé vlasy, pomáhá je posílit a zanechává je téměř s nulovým pocitem zatížení. Lehké vyživující složení se zpevňujícími mikročásticemi zanechává vlasy odolné proti poškození způsobenému úpravou účesu a téměr s nulovým pocitem zatížení. Vyživuje a posiluje každý pramínek vlasů.
  • COLOUR THERAPY & SHINE ŠAMPON - jeho komplex dvojitého efektu pomáhá chránit barvené vlasy před poškozením způsobeným úpravou účesu a dodává jim zdravě vypadající zářivý lesk. Dodejte barveným vlasům nebo vlasům s melírem zdravě vypadající oslňující lesk! Komplex dvojitého efektu dodává ochrannou vrstvu proti poškození způsobenému úpravou účesu, aby pomohl uzavřít barvu uvnitř a zanechat vlasy plné života.
  • REPAIR & PROTECT BALZÁM NA VLASY - jeho bohaté regenerační složení s hydratčními mikročásticemi pomáhá chránit Vaše vlasy proti poškození při úpravě účesu a zanechává je zdravě vypadající a zářivé. Dejte sbohem poškozeným vlasům a roztřepeným konečkům. Bohatá regenerační kolekce s hydratačními mikročásticemi chrání před poškozením způsobeným úpravou účesu. Působí ve vlasech a zanechává je zdravě vypadající a zářivé. Dopřejte si viditelně zdravější a odolnější vlasy během 14 dnů.

Cena balíčku je 268 Kč

sd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 1 zlatá srdce, 3 červená srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 28. 9. ve 24.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát balíček vlasové kosmetiky Pantene, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama