V balíčku najdete tyto dva produkty:

Moringa oleifera 100% - flakes (mladé sušené řezané listy Moringy)
 
sacek-flaky.pngBalení: 30g
Máte rádi čaje, chcete si doplnit své oblíbené jídlo o zdravou přísadu, která dodá Vašemu tělu potřebné živiny? V tom případě jsou moringové flakes stvořené přímo pro Vás.
Moringa Flakes jsou najemno řezané sušené mladé moringové listy. Variabilita jejich použití závisí čistě na Vaší fantazii, nechte se inspirovat našimi recepty. Přidávat je můžete do studeného jídla (jogurt, müsli, saláty) nebo přímo při vaření a pečení (guláš, omáčky, polévky i na maso).

Velmi jednoduchý přitom chutný a zdravý je čaj z moringových Flakes. Postačí dvě lžičky do hrnku, zalít cca 80oC vodou a nechat 10 minut louhovat. Čistý Moringový čaj má velmi příjemnou nasládlou chuť. Vylouhované Flakes však nevyhazujte. Můžete si s nimi obohatit saláty, teplé pokrmy a mnohým v této formě chutnají i jen tak.

Doporučené dávkování: 2-3g denně, ve formě čajového výluhu, nebo přidáním do jídla

Moringa oleifera 100% - prášek (čistý moringový prášek z mladých sušených listů)

5a5c796797135blobid0.pngBalení: 100g
Jedná se o čistý prášek vyrobený výhradně z čerstvě natrhaných mladých listů moringy.Naše moringa se zpracovává ručně, od sklizně výhonů, sušení, až po finální zabalení. Natrhané listy se přebírají od stonků, starších nebo již uschlých listů, které nemají v kvalitním produktu co dělat. Moringa se přirozeně vysouší v sítích na slunci, aby nepřicházela o drahocenné složky. Suché listy se poté melou a drtí na velmi jemný prášek.

Prášek z Moringy je velmi nutričně výživný, lze užívat jako doplněk stravy ve formě nápoje, přidávat ho do studeného jídla (jogurt, müsli, saláty) nebo přímo při vaření a pečení (guláš, omáčky, polévky, buchty, palačinky). Prášek můžete samozřejmě užívat i samostatně po lžičkách.

Lze ji doporučit téměř všem. Vhodná je především tam, kde je potřeba zvýšený přísun živin, pro sportovce, seniory, vegetariány a vegany, děti v růstu, či pro ty, kteří mají velmi fyzicky či duševně náročné povolání.

Doporučené dávkování: Konzumujte 1-2 kávové lžičky (cca 2-4 g) denně. Lze přidat do polévek, omáček, koktejlů, smoothies, kaší a dalších pokrmů

Více informací najdete na www.moringamix.cz

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce a 2 zlatá srdce.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 24. 1. o půlnoci.

Balíček s Moringa oleiflera - flakes a práškem získají tři z vás.

Reklama