Dopřejte si luxusní bělící sadu od značky Signal právě nyní a vyhrajte jeden ze tří balíčků v našem Věrnostním klubu.

signalUž nemusíte dělat kompromis mezi zářivě bílým úsměvem a profesionální péčí o vaše zuby. Signal White Now CC a zubní kartáček Carbon + Correct v sobě spojuje oboje. Nová zubní pasta White Now CC spolu s kartáčkem s karbonovými vlákny jsou přesně těmi pomocníky, na které se můžete spolehnout. Společnými silami udrží váš úsměv zářivě bílý a díky svému unikátnímu složení zachová vaše zuby zdravé a ochrání je před zubním plakem.  Chtěli byste mít zářivě bílý úsměv za jakékoli situace, ale ne vždy se vám to povede? Mějte krásný úsměv stále u sebe, ať už jste kdekoliv. Signal přináší make up pro váš úsměv, bělicí pero White Now Touch. White Now Touch je neabrazivní a tudíž pro zubní sklovinu bezpečné. Může se používat i několikrát denně. Stačí nanést na zuby, nechat minutku zaschnout a voilá, oslnivý úsměv je na světě.

signal

Pro tři z vás máme připravené balíčky SIGNAL, které obsahují

  • Bělící pero – White Now Touch – 400 Kč
  • Bělící pastu- White Now CC – 149 Kč
  • Zubní kartáček s karbonovým vláknem – 82 Kč

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 6 červených a 2 zlatá srdce z vašeho účtu a ODPOVĚDĚT na soutěžní otázku, kterou najdete ZDE.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 13. 10. v 15 hodin.

Balíček vyhrají tři z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama