Jedinečný design, kvalitní ingredience a luxusní péče o tělo. To vše se skrývá pod značkou t: by tetesept. V rámci Věrnostního klubu máte možnost vyhrát 3x balíček koupelových solí.

Jak již název napovídá t: by tetesept vychází z konceptu své starší sestry značky tetesept, která se specializuje na koupelové produkty s pozitivním účinkem na psychické a fyzické zdraví. t: by tetesept zachovává kvalitu a přidává navíc atraktivní design svých produktů. t: by tetesept není jen záležitost očisty, ale také lifestylu. Poznejte tradici značky tetesept v novém kabátě.

tetesepttetesept

Pečující koupelové soli t: by tetesept ve formě barevné obálky jsou originálním způsobem, jak svým blízkým předat milou zprávu. Darujte jim Porci lásky nebo Porci štěstí!

Soli obsahují liposomy, které pečují o pokožku a zanechávají ji vláčnou. Velmi jemné pudrové krystalky se ve vodě snadno rozpouští a uvolňují příjemnou vůni.

Porce lásky má delikátní aroma šampaňského a černého rybízu. Porce štěstí v sobě kombinuje svěží vůni broskví a vanilky.

Soli neobsahují konzervanty, alkalické mýdlo, parafíny, silikony ani minerální oleje.

Balíček obsahuje koupelovou sůl Porci lásky a Porci štěstí.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce a 1 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 19. 2. 2017 ve 23 hodin.

Pečující koupelové soli t: by tetesept ve formě barevné obálky vyhrají 3 z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama