Krásné vlasy a nehty jsou vizitkou každé ženy. Měly bychom jim tedy věnovat maximální pozornost. Právě teď máte možnost vyhrát v rámci Věrnostního klubu tobolky FORCAPIL®, které jsou doplňkem stravy pro zdravé vlasy a nehty.

Tobolky FORCAPIL®, které vyvinul profesionální tým odborníků z laboratoří Arkopharma, jsou doplňkem stravy, který vašim vlasům i nehtům dodá všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L –cystin, L-metionin, aminokyseliny obsahující síru, vitamíny skupiny B, minerály spolu se zinkem a biotinem. Je to právě L-cystin, L-metionin v kombinaci společně se zinkem a biotinem, kteří v případě zdravých pramenů hrají hlavní roli: jednou ze složek vlasů je totiž keratin, protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud L-cystin a L-metionin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením vlasů a nehtů. Není nic snazšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy FORCAPIL®.

60 tobolek - měsíční kúra - cena cca 370 Kč.
180 tobolek - tříměsíční kúra - cena cca 875 Kč.
Www.arkokapsle.cz

Forcapil

 

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 1 zlaté srdce, 3 červená srdce a 1 růžové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 26. 8. ve 12.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.

Za co získáte růžové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měly šanci vyhrát tobolky FORCAPIL®, musíte si zahrát novou hru Šibenice (10 kol), kterou naleznete ZDE. Za její dokončení růžové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama