Potřebují vaše vlasy po dovolené odbornou péči? Dopřejte jim regeneraci a svěřte se do péče odborníků! Soutěžíme o dvě poukázky na libovolné ošetření vlasů v hodnotě 1500 Kč.

sd

Klier je největší síť kadeřnických salonů. Pobočky najdete v nákupních centrech téměř všech větších městech. Služby jsou dostupné na počkání - objednávat se nemusíte.

Pokud tedy během nákupů zatoužíte po vlasové regeneraci, foukané, nové barvě, či jen zrovna máte chuť na trendy účes do města, zkušené kadeřnice se o vaše vlasy rády postarají! Bez dlouhého čekání!

Přivítá vás tým zkušených kadeřnic, které dají vašemu účesu trendy vzhled a zároveň poskytnou unaveným vlasům tu správnou péči! Nechte se hýčkat a vlasy bez obav světřte do rukou odborníků.

sd

V salonech Klier také najdete nabídku profesionální vlasové kosmetiky s nejširším sortimentem a portfoliem značek. Kadeřnice vám udělají vlasovou diagnostiku a doporučí ty nejlepší přípravky dle vašich potřeb a možností pro domácí péči. Zakoupíte zde také veškeré přípravky pro kreativní styling, a dokonce i profesionální kartáče, hřebeny a doplňky pro vytvoření trendy účesů.

Seznam poboček naleznete na www.klier.cz

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 zlatá srdce, 5 červených srdcí a 1 sluníčko z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 29. 7. v 15.00 hodin. Vylosujeme 2 výherce.

Za co získáte speciální sluníčko? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát poukázku do kadeřnictví KLIER, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte sluníčko, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama