• A tak se neustále za něčím honíme: někdo za penězi nebo mocí, někdo za tituly či diplomy, někdo za zážitky… a zapomínáme žít. Skutečně prožít každý okamžik, radovat se z maličkostí, všímat si hezkých věcí kolem sebe, vnímat se navzájem a dávat jeden druhému pozornost.
  • Jak jsou tyto věci důležité, si můžete denně uvědomit prostřednictvím Diáře pro radost. V kalendáriu najdete u každého dne inspirativní citát, který vám připomene, co je v životě důležité a na co byste měli zaměřit svou pozornost. Někdy vás pobaví či rozesměje, abyste si uvědomili, že není třeba brát život tak vážně, ale žít ho jako hru… Něco se vám nepovedlo? Nevadí, dokud jste ve hře, můžete to zkusit znovu - a lépe.
  • S Diářem pro radost si každý den připomenete, co je v životě podstatné: že vztahy jsou důležitější než věci, že život je o prožitku a ne o tom neustále se hnát za nějakými cíli. Že jste přišli na svět s určitým záměrem a že vaším hlavním úkolem je naplnit ho. Poslouchat svou intuici, dělat to, co máte rádi, dovolit si jít za hlasem svého srdce a radovat se ze života.
  • Více na www.diarproradost.cz

5a55edab86b2dobrazek.png

  • Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 1 modré srdce a 1 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 17.1. v 11 hodin.

Diář pro radost získají dvě z vás.

Reklama