Kdo by nemiloval čokoládu, že? Pokud i vy patříte mezi milovnice sladkého, zbystřete. Nyní máte možnost v rámci Věrnostního klubu vyhrát 2x balíček vybraných druhů bonboniér a čokolád Carla.

Společnost CARLA nabízí nejen polotovary jako např.: čokolády, polevy, náplně, fondán, ale také spolu s výrobním programem poskytuje svým zákazníkům neustále se rozšiřující technologický servis.

Neustálé zlepšování standardů kvality výrobků a služeb patří mezi hlavní záměr společnosti CARLA. Kvalita pro ně znamená nepřetržité naplňování oprávněných a odůvodněných představ a potřeb jejich zaměstnanců a zákazníků.

Cena jednoho balíčku je cca 200 Kč

df

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 červená srdce, 1 zlaté srdce a 1 slunce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 4. 5. ve 12.00 hodin. Vybereme 2 výherce.

Za co získáte slunce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát balíček vybraných druhů bonboniér a čokolád Carla, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 slunce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama