Krásné nehty jsou vizitkou každé ženy, proto by měly být vždy krásně upravené a pěstěné. Pokud si na svých rukách zakládáte, tak právě nyní máte šanci vyhrát v rámci Věrnostního klubu dva úžasné balíčky Sally Hansen. Sally Hansen nabízí salónní péči v pohodlí domova a jde ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy.

Na konci 50. let Sally Hansen vyvinula společně se svým manželem, chemikem, Hard As Nails, první produkt pro péči o nehty, který získal přezdívku „nehtová klinika v lahvičce“. Od začátku je kladem velký důraz na kvalitu produktů. Filozofie je jednoduchá: vzdělávat spotřebitele a vyvíjet kvalitní a praktické produkty dostupné pro každého, které je snadné používat.

Dnes díky inovativním produktům využívajícím nejmodernější technologie značka nabízí široké portfolio produktů pro potřeby manikúry i pedikúry a nabízí řešení pro každý problém s nehty. Drží krok s tím, co je nové a aktuální a spolupracuje se světově uznávanými módními návrháři. Dokonalá manikúra je nedílnou součástí upraveného vzhledu.

ds

Balíček Sally Hansen obsahuje:

Cena jednoho balíčku je cca 300 Kč

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 zlatá srdce a 3 červená srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 24.1. ve 24.00 hodin. Vylosujeme 2 výherce.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama