Zahrajte si o dárkové kazety „Verbena“ od Jeanne en Provence, které jsou ódou na středomořské letní květiny. Osvěžující vůně pro ženy vás přenese do srdce letního teple, do hájí citrusů a verbenových polí. Citronová osvěžující vůně je jemně smíchaná listy čerstvě zmačkané verbeny.

en prov

Dárková kazeta „Verbena“ obsahuje

  • Eau deParfum pro ženy Verbena Citrus, 60ml

Parfémovaná voda Verbena je ódou na středomořské letní květiny. Osvěžující vůně pro ženy Jeanne en Provence vás přenese do srdce letního tepla, do hájí citrusů a verbanových polí. Citronová osvěžující vůně je jemně smíchána listy čerstvě zmačkané verbeny. To vše pro potěšení vašich smyslů.

  • Tuhé mýdlo „Verbena Citrus“, 100g

Mýdlo z Verbeny od Jeanne en Provence s esenciálními oleji exotické Verbeny a hořkého pomeranče přináší jemné pocity měkkosti a pohody.Mýdlo je vyrobené v Provence.

  • Krém na ruce „Verbena Citrus“, 75ml

Tento regenerační krém na ruce je obohacen o mandlový olej a přírodní silice. Exotické citrusové plody osvěží vaše ruce. Krém je vynikající zvláště pro svoje hydratační a výživné vlastnosti.  Krém dodá vašim rukám úžasný pocit pohodlí a osvěžení.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí a 2 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 10.5. 2017 v 10 hodin.

Dárkovu kazetu získají dvě z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama