Chcete si zpříjemnit podzimní večer koncertem? Pak si s námi zahrajte o lístky na koncert East 17, který proběhne 13. října v Malé sportovní hale v Praze. Máme pro deset z vás po dvou vstupenkách.

O skupince z Londýna, která se pojmenovala po čtvrti, ze které členové pocházeli, slyšeli téměř ve všech koutech zeměkoule. Disko songy House of Love nebo It's Alright roztančily každý parket a balada Stay Another Day přinesla na diskotéky minimálně pět minut vášně. Vedle ostatních kapel si udrželi generaci eurodance fanoušků. Nemluvíme o nikom jiném než o britských EAST 17. Ano, bezesporu zestárli, ale na charizma to vliv rozhodně nemá! Ve své kariéře procestovali jednotlivé kontinenty a sbírali hudební ceny i u nás. Po nedávném úspěšném turné po Austrálii míří tentokrát i do Prahy.

17

Na sklonku 90. let zareagovala i tuzemská produkce na kult klučičích kapel. Vzniká tak bezesporu první a současně poslední taneční a hudební kvarteto podobného stylu – LUNETIC. Debutový song Máma dokázal rozbrečet dcery, matky i babičky. Tomu v Čechách zkrátka rozuměl každý. Čtyřka hezounků začínala jako taneční skupina po diskotékách a jejich popularita je vynesla až na stříbrnou příčku českého hudebního ocenění Slavík pro skupinu roku. Jedněmi zatracovaní a druhými milování. Jejich životy prožívali statisíce českých fanoušků.

east 17

13. 10. se exkluzivně potkají na jednom podiu nejen tyhle dvě skupiny. V Malé sportovní hale, kde bude probíhat 90´afterparty spolu dalšími DJ a hity, které jsou doslova nesmrtelné, se vrátíme společně na tu pravou diskotéku.MÁME PRO VÁS 10x dvě elektronické vstupenky (budou posílány emailem hned po vyhlášení)

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 6 červených a 2 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v sobotu 30. 9. 2017 ve 22 hodin.

Po dvou vstupenkách vyhraje 10 z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama