„Posilující, hydratační & anti-aging vlasový elixír proti šedinám a vypadávání vlasů Manufaktura“ v hodnotě 970 Kč! Posilující elixír ma vlasy Manufaktura vyhrávají:

  • Janicka518
  • vladka321
  • Myškomedvídek

Vlasový elixír 7v1 proti šedinám Pivní kosmetika

Posilující, hydratační & anti-aging vlasový elixír proti šedinám a vypadávání vlasů s unikátním Redensyl komplexem, Darkenylem, kofeinem a pivem dokáže s vlasy opravdové divy. Trápí Vás začínající šediny či nadměrné vypadávání vlasů? Jsou Vaše vlasy „bez života“? Víme, jak na to - vyzkoušejte náš vlasový elixír…

Ukrývá v sobě mnoho zcela výjimečných ingrediencí, díky kterým dokáže opravdové divy. Objevte 7 účinků pro krásné vlasy - při pravidelném pečlivém použití po dobu 4 měsíců Vám bude odměnou: obnova přirozené pigmentace vlasů, konec vypadávání vlasů, podpora růstu nových vlasů, anti-aging efekt, anti-pollution ochranný efekt, hloubková hydratace a zesílení vlasů. Zajímá Vás složení? Unikátní aktivní přísada Darkenyl® chrání vlasový folikul před poškozením volnými radikály a stimuluje produkci melaninu k obnovení pigmentace vlasu. Po čtyřech měsících se tak podíl nově rostoucích šedivých vlasů sníží až o 56 %, díky čemuž dochází k obnově přirozené barvy vlasů. Originální Redensyl® komplex s výtažkem z modřínu a zeleného čaje reaktivuje kmenové buňky vlasových váčků, podporuje růst vlasů, omezuje jejich ztrátu a při pravidelném používání má lepší výsledky než transplantace vlasů (až +28 200 nových vlasů). Pivo a výtažek z chmele a ječmene zklidňují pokožku hlavy, napomáhají regeneraci a dodávají lehký tužící efekt. Obsažený kreatin posiluju a obnovuje strukturu vlasů a chrání je před teplem. Kofein významně podporuje vlasový růst a poskytuje potřebnou regeneraci vlasu. Kyselina hyaluronová 2. generace se postará o dlouhodobou hydrataci pokožky hlavy i vlasů. Nabité složení napovídá, že se jedná o výjimečný produkt, který nesmí chybět ani ve Vaší koupelně. Nedejte šedinám ani vypadávání vlasů šanci a pyšněte se dokonalými a krásnými vlasy plnými života.

Reklama