Buďte s námí a získejte „Posilující, hydratační & anti-aging vlasový elixír proti šedinám a vypadávání vlasů Manufaktura“ v hodnotě 970 Kč! Posilující elixír ma vlasy Manufaktura je připraven pro 3 z vás.

Výhry jsou aktivní od pondělí 25. 1. 2021. do neděle 31. 1. 2021.

Co je potřeba pro výhru „Posilující, hydratační & anti-aging vlasový elixír proti šedinám a vypadávání vlasů Manufaktura“ v hodnotě 970 Kč udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 5 modrá srdce, 4 zlatá srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 31. 1. 2021 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

„Posilující, hydratační & anti-aging vlasový elixír proti šedinám a vypadávání vlasů Manufaktura“ v hodnotě 970 Kč! Posilující elixír ma vlasy Manufaktura je připraven pro 3 z vás!

Vlasový elixír 7v1 proti šedinám Pivní kosmetika

Posilující, hydratační & anti-aging vlasový elixír proti šedinám a vypadávání vlasů s unikátním Redensyl komplexem, Darkenylem, kofeinem a pivem dokáže s vlasy opravdové divy. Trápí Vás začínající šediny či nadměrné vypadávání vlasů? Jsou Vaše vlasy „bez života“? Víme, jak na to - vyzkoušejte náš vlasový elixír…

Ukrývá v sobě mnoho zcela výjimečných ingrediencí, díky kterým dokáže opravdové divy. Objevte 7 účinků pro krásné vlasy - při pravidelném pečlivém použití po dobu 4 měsíců Vám bude odměnou: obnova přirozené pigmentace vlasů, konec vypadávání vlasů, podpora růstu nových vlasů, anti-aging efekt, anti-pollution ochranný efekt, hloubková hydratace a zesílení vlasů. Zajímá Vás složení? Unikátní aktivní přísada Darkenyl® chrání vlasový folikul před poškozením volnými radikály a stimuluje produkci melaninu k obnovení pigmentace vlasu. Po čtyřech měsících se tak podíl nově rostoucích šedivých vlasů sníží až o 56 %, díky čemuž dochází k obnově přirozené barvy vlasů. Originální Redensyl® komplex s výtažkem z modřínu a zeleného čaje reaktivuje kmenové buňky vlasových váčků, podporuje růst vlasů, omezuje jejich ztrátu a při pravidelném používání má lepší výsledky než transplantace vlasů (až +28 200 nových vlasů). Pivo a výtažek z chmele a ječmene zklidňují pokožku hlavy, napomáhají regeneraci a dodávají lehký tužící efekt. Obsažený kreatin posiluju a obnovuje strukturu vlasů a chrání je před teplem. Kofein významně podporuje vlasový růst a poskytuje potřebnou regeneraci vlasu. Kyselina hyaluronová 2. generace se postará o dlouhodobou hydrataci pokožky hlavy i vlasů. Nabité složení napovídá, že se jedná o výjimečný produkt, který nesmí chybět ani ve Vaší koupelně. Nedejte šedinám ani vypadávání vlasů šanci a pyšněte se dokonalými a krásnými vlasy plnými života.

Reklama