Dnešní počasí je opravdu depresivní a jedinou slibnou vyhlídkou tohoto týdne je pátek. Za prvé proto, že někteří z nás mají volno, a také proto, že nastane krásný měsíc květen. Teď jsme ale stále v dubnu – ještě k tomu v deštivém. Pojďme rozzářit dnešní nevlídné počasí voňavou výhrou pro vaše vlasy.

Mezi výherce vlasového balíčku Schauma patří:Schauma

 • Evuš
 • Matalínek
 • Yasminne28

 

Výherkyním gratulujeme a doufáme, že výhra zlepší jejich náladu i do dalších dní.

Během příštího týdne budeme rozdávat spoustu krásných cen jako třeba :

 • Annabis – konopná kosmetika

věrností klubO léčivé síle konopí se ví už dlouho. Pokud jste zatím nepronikla do tajů této byliny, tak právě přišla příležitost. Annabis je česká firma se sídlem v Olomouci. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy. Nabízí velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale především při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti, kde přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím. Více na www.lecivekonopi.cz/

3 z vás vyhrají balíček konopné kosmetiky v hodnotě 840 Kč.


 • Ztracená místa, tajná města a jiné záhady na mapě světa

věrností klubTuristický průvodce? Sociologická studie? Geografická příručka? Historická esej? Filozofické zamyšlení? Výrazů, jimiž se dá charakterizovat nejnovější kniha Alastaira Bonetta, je celá řada.

Poznejte 47 neobvyklých míst po celém světě – od Leningradu na chladném severu po Mekku v rozpálené poušti, od vod Bengálského zálivu po hory střední Ameriky, od míst obecně známých až po taková, jež zná jen pár místních domorodců. Navštivte lokality, které nikdy neexistovaly, ačkoliv jsou běžně k nalezení v mapách (Písečný ostrov), stejně jako ty, kde živí koexistují se zemřelými (Severní hřbitov v Manile). Dozvíte se o místech, kolem nichž lidé denně jezdí do práce, a nikdy si jich nevšimli (Dopravní ostrůvek), o místech, o která nikdo nestojí (Bir Tawil), i o těch, která existovala „jen jako“ (Arne). Autor vám přiblíží mnohá další podivuhodná i podivná místa – a věřte, že až knihu dočtete do konce, budete už navždy studovat mapy jinýma očima. Více na http://www.jota.cz/

3 z Vás vyhrají knihu Ztracená místa, tajná města a jiné záhady na mapě světa v hodnotě 260 Kč.


 • Sada Colgate Max White One

ColgateZískejte s Max White One o odstín bělejší zuby již za jeden týden díky urychlovačům bělení, které bezpečně odstraňují skvrny na zubní sklovině a předchází hromadění zubního plaku. Dlouhodobé používání udrží vaše zuby bělejší déle.

V sadě Colgate najdete:

Ústní vodu Colgate Max White One – obsahuje pokročilou technologii pro prevenci vzniku skvrn na zubní sklovině. Při pravidelném užívání budou Vaše zuby bělejší déle. Zubní pasta Colgate Max White One Optic je první zubní pasta, která kombinuje klinicky prokázanou účinnost  optických zjasňovacích částic odrážejících světlo s unikátními čistícími částicemi pro jemné odstranění skvrn ze zubní  skloviny. Zubní kartáček Colgate Max White One s bělícími kalíšky efektivně odstraňuje skvrny ze zubní skloviny pro přirozeně bílý úsměv. Leštící štětinky kartáčku čistí i na těžko dostupných místech. Hodota ceny je 230 Kč a vybereme 4 výherce.

Více informací o produktech najdete na: www.colgate.cz


 • La roche – posay – řada přípravků ochrany před sluncem

VýhryAnthelios XL již po řadu let chrání citlivou pokožku a pokožku, která je náchylná ke sluneční alergii tím, že nabízí:

- extrémně vysokou ochranu před UVA zářením (úroveň ochrany před UVA je vyšší než je Evropský standard)

- v ultra-minimalistických formulích (bez parfému, bez parabenů, nekomedogenní, testováno pod dermatologickou kontrolou)

- ve speciálně vyvinutých texturách vyhovujících všem typům pokožky a expozicím

V balíčku najdete:

ANTHELIOS XL KRÉM BEZ PARFÉMU SPF 50+

ANTHELIOS KRÉM SPF 30

ANTHELIOS XL TYČINKA NA CITLIVÉ PARTIE SPF 50+

Hodnota ceny je 971 Kč a vybereme jednoho výherce.

Více informací o produktech najdete: www.laroche-posay.cz


 • Balíček pro zářivou hřívu od Schwarzkopf Essence Ultîme Crystal Shine 

VýhryEssence ULTIME obsahuje vzácný ULTIME-4-Complex: unikátní kombinaci výtažků z perel, panthenolu, zušlechtěného proteinu a keratinu.

Balíček obsahuje:

CRYSTAL SHINE šampon NORMÁLNÍ VLASY BEZ LESKU - Ultra lehké složení s tekutými krystaly uhlazuje povrch vlasu a obnovuje jeho lesk a zářivost.

CRYSTAL SHINE kondicionér PRO NORMÁLNÍ VLASY BEZ LESKU - Složení pro zvýšení lesku s tekutými krystaly uhlazuje povrch vlasu, obnovuje a zvýrazňuje jeho lesk a zářivost.

Crystal Shine Olej pro závěrečnou péči - Vhodný pro normální vlasy bez lesku. Božsky lehké složení s tekutými krystaly zjemňuje povrch vlasu a obnovuje jeho vlastní lesk a schopnost odrážet světlo

Hodnota tohoto balíčku je 439 Kč a vybereme 2 výherce. Více informací o produktech najdete: www.schwarzkopf.cz.


 • Řasenka Astor Big & Beautiful Style Muse Mascara pro perfektně natočené řasy.

AstorŘasenka Astor Big & Beautiful Style Muse Mascara umožňuje opakovaně vrstvit a tvarovat řasy bez žmolků. Dokonale nadzvedne a natočí každou řasu. Po použití budou Vaše řasy krásně natočené a plné oslnivého objemu.

Účinky:

 • umožňuje opakovaně vrstvit řasenku· neslepuje řasy
 • perfektně natočí každou řasu

Hodnota této ceny je 96 Kč a vybereme 3 výherce. Více informací o produktech najdete: www.astorcosmetics.com/cs-CS


 • Aloe vera gel přírodní šťáva 500 ml

AloeBlahodárné účinky Aloe Vera objevili lidé již před tisíci lety a rostlina se stala u některých národů dokonce posvátnou a uctívanou. Její pravidelné užívání posiluje imunitní systém a přispívá k přirozené ochraně proti mikroorganismům. Blahodárně působí na ženské orgány a usnadňuje průběh menstruačního cyklu. Stimuluje metabolismus, pomáhá tělu při únavě. Příznivě působí také na funkci kůže a na stav vlasů a nehtů. Doporučené dávkování: 10 - 50 ml za den (nejlépe ráno a večer, 1 hod. před jídlem).

Hodnota ceny je 145 Kč a budeme vybírat 5 výherců. Více informací o produktech najdete: www.obchod.virde.cz


 • Zahradní nůžky Fiskars

FiskarsDvoučepelové zahradní nůžky Fiskars Quantum™ P100 mají vysoce kvalitní hliníkové držadlo s příjemnými držadly TruGrip™. Mají TruEdge™, což je perfektní čepel z kalené oceli s kluzným povrchem, který se dobře čistí, je ostrá a korozivzdorná. Dvoučepelové nůžky jsou určeny pro stříhání čerstvých větví.

Hodnota ceny je: 1 187 Kč.

Výhra je aktivní od 24.4. do pátku 22.5. do 15:00. Výhra vás bude stát 3 červená srdce a 5 zlatých ! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 22.5. v 15.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

Více informací najdete na: www.fiskars-online.cz


 • Fytofontana

VýhraKosmetická řada švýcarských přípravků Fytofontana Stem Cells s kmenovými buňkami, představuje vědecký vrchol v kosmetice. Desetiletí trvající vědecké výzkumy Dr. Fikera, vysoký obsah nejmodernějších účinných látek a jejich jedinečná kombinace zaručuje, že tato řada představuje nejvyšší kategorii kosmetických přípravků v péči o pleť. Tajemství inovace spočívá v jedinečné kombinaci TrioStem3 komplexu a peptidů.

2x Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion

Přípravek cíleně a velmi šetrně působí na poruchy pigmentace a na celkovou obnovu pokožky. Účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti. Pro zesvětlení pokožky se doporučuje aplikovat na celou tvář a krk. Pro řešení lokálních pigmentových skvrn, se aplikuje pouze lokálně. Přidaná kombinace výtažku rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 má několikanásobný synergický bělící účinek díky několika biochemickým procesům.

Hodnota ceny je: 862 Kč.

2x Fytofontana Stem Cells Pigment serum

Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek

Hodnota ceny je: 862 Kč

Více informací najdete na: www.f-cosmeceuticals.cz/cz


Během měsíce Vám představíme další, krásné ceny. Je na co se těšit! Informace najdete na známé stránce : zena-in.cz/vernostni-klub

Reklama