Celý minulý týden jste se mohli zúčastnit soutěže v rámci Věrnostního klubu o 5 balíčků vlasové kosmetiky Aussie. Včera soutěž skončila, a tak se nyní pojďme podívat, kdo se může těšit na krásný dáreček od Aussie. Budete to vy?

Píše se rok 1979. Americký vlasový mág Tom Redmond navštěvuje Austrálii a je ohromen nepřebernou škálou lahodného exotického ovoce a prastarých léčivých postupů. Zatímco se kochá těmito domorodými potěšeními, například listy eukalyptu, kůrou třešně a samozřejmě olejem z jojobových semínek, nemůže přestat myslet na to, jaké zázraky by všechny tyto přírodní poklady mohly udělat s roztřepenými vlasy. O třicet let později Tomův originální recept na „tříminutový zázrak“ stále ještě působí… Kouzelně!

Od listopadu 2013 najdete ve všech prodejnách dm produkty oblíbené a světoznáme značky Aussie. Každé balení obsahuje zázračné složky, které mají přímo kouzelné účinky pro suché, nepoddajné, poničené a zplihlé vlasy. Každý produkt vypovídá o filozofii značky Aussie: „Chcete od života víc? Začněte u svých vlasů!“

Balíček, který můžete vyhrát, obsahuje:  HLOUBKOVOU MASKU NA VLASY z řady Luscious Long. Ta je určena pro dlouhé vlasy, které potřebují osobitou péči. Obsahuje výtažek z australského eukalyptu a avokádový olej. Dlouhé vlasy pomáhá hloubkově hydratovat, regenerovat a vyživit. Elixír lásky pro dlouhé vlasy.
HLOUBKOVOU MASKU na barvené vlasy, vyžadující osobitou péči. Vaše vlasy dokonale vyživuje a regeneruje.

Cena balíčku je 358 Kč.

sd

Balíček vlasové kosmetiky Aussie vyhrávají:

  • 1.Karel
  • denkas
  • glady
  • Simi10
  • ZlaEdna

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama