Máme tu krásný teplý pátek. Všichni jsme se a něj těšili možná tolik, jako se někteří z Vás těší na dnešní vyhlášení. Losovala se totiž kuchařka poněkud kontroverzního kuchaře nebo spíše baviče Ládi Hrušky. Vaříte podle jeho receptů nebo se jimi spíše bavíte? A kteří z vás se stanou novými majiteli tohoto kuchařského skvostu?

  • bellefille
  • evabel
  • Lebur
  • Miluše3
  • oms

Všem výherkyním gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů s „levnými a chutnými“ recepty. Už příští týden se losuje velice významná cena – mobilní telefon Smart prime 6 od Vodafone.


  • Mobilní telefon Smart prime 6. Cena je aktivní od 27. 5. - 30. 6. 2015

vodafMobilní telefon Smart prime 6 vám nabídne vše, co od chytrého telefonu potřebujete, a to za velmi nízkou cenu.  Samozřejmostí je podpora technologie LTE, která zajišťuje nejrychlejší přenosy dat u mobilního internetu a umožní vám zcela plynule sledovat online obsah, ať už jde o fotky na sociálních sítích nebo videa z YouTube.

Fotografie pořídíte kvalitním 8MPx zadním fotoaparátem. Jeho součástí je LED blesk, funkce automatického zaostření nebo funkce automatického rozeznávání obličejů. Příznivci selfies určitě ocení přední 2 MPx kamerku, která je k jejich pořizování jako dělaná. Díky 5palcovému HD dotykovému displeji si pak vaše snímky nebo videa prohlédnete ve špičkové kvalitě.

Tato výhra vás bude stát 1 červené srdce! Podmínkou soutěže je odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v rubrice soutěže pod názvem Vyhrajte nový vychytaný telefon Smart prime 6 od Vodafonu ZDE.

Vyhrát ho můžete v luxusní hliníkově stříbrné variantě.


Mezi další atraktivní ceny, které se budou v budoucnu losovat patří například kuchyňská váha Gorenje, krémy Vichy Idéalia a brzy se můžete těšit na kombinovaný sporák Mora, balíček pro muže od Dove a kosmetiku Mary Kay. Podívejte se na přehled všech cen na zena-in.cz/vernostni-klub.

 

Reklama