Do včerejšího dne jste si mohly zahrát o knihu Touhy, kterou napsala úspěšná spisovatelka Táňa Keleová-Vasilková. Které tři z vás se budou moci těšit na toužebné čtení?

Výherci se stávají:

  • Katy1011
  • radii
  • jarne

tanakeleovaKniha Touhy jedné z nejoblíbenějších slovenských spisovatelek současnosti Táni Keleové-Vasilkové vypráví příběh svobodné matky Lucky, které osud v podobě nespolehlivého partnera uštědřil kruté ponaučení. Má radost ze svého synka, dobré vztahy v práci, která je pro ni jediným místem, kde nemusí být neustále napjatá a ve střehu.  Ale doma ji trápí despotická matka, kterou vážná nemoc proměnila v sobeckou a zlou ženu. Lucku ubíjejí problémy všedních, jednotvárných dní a už ani nedoufá, že by ji mohlo potkat něco hezkého. Až jednoho dne  odjede lyžovat do hor a  její  život  se  úplně změní…

 Táňa Keleová-Vasilková se narodila v Chomutově v severních Čechách, ale od svých čtyř let žije v Bratislavě. Vystudovala žurnalistiku na filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, poté pracovala v redakcích několika časopisů. Od roku 1994 se věnuje spisovatelské činnosti na volné noze. Žije s manželem, třemi dětmi a bobtailem Bárou střídavě na sídlišti v Devínské Nové Vsi a v chaloupce  na  myjavských  kopaninách.  Na  svém kontě má více než dvacet úspěšných společenských románů, z nichž do češtiny byly přeloženy: Co to bude?, Cukr a sůl, Druhá, Duhový most, Dva životy, Já a on, Kouzlo všednosti, Květiny pro Lauru, Lék na smutek, Lži, Máma pro Veroniku, Manželky, Modrý dům, Nataša, Nikdy, Pozlátko, Ranč U Dědečka, Rozbité Štěstí a Srdce v temnotách.

Táňa Keleová-Vasilková: Touhy

Vydává Noxi, 336 stran, doporučená cena 289 Kč.

Knihu Touhy získají 3 z vás.

Reklama