Pro čistý a bezpečný domov vytvořil Sanytol řadu přípravků, které jej nejen vyčistí, ale také vydezinfikují. A my vám teď řekneme, kdo bude moci tyto produkty už brzy vyzkoušet, protože měl štěstí ve hře.

sanytol

Sanytol Dezinfekční odstraňovač skvrn účinně odstraňuje vytrvalé skvrny již od prací teploty 20ºC. Díky složení bohatému na enzymy prostupuje do vnitřku textilních vláken a uvolňuje činidla odstraňující skvrny, čímž dosahuje dokonalých výsledků jak u bílého tak i u barevného prádla.

Dezinfekce Univerzální čistič díky svému trojímu účinku dezinfikuje všechny materiály a plochy. Jeho vůně provoní celý byt. Vzhledem k tomu, že neobsahuje chlór, je šetrnější k povrchům ani nezpůsobuje skvrny na textiliích.

Sanytol Dezinfekce čistič na kuchyně díky silnějšímu odmašťující složení zaručuje snadné hygienické čištění a zabraňuje množení mikrobů. Je ideální na sporáky, trouby, grily, dřezy, nerezové plochy, pracovní desky, ledničky, mikrovlnné trouby, omyvatelný kuchyňský nábytek.

Balíček vyhrávají:

  • klouzkova
  • SjanaS
  • mokuska1212

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu. O co se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama