Výborná čokoláda, uvnitř které je ukryto překvapení. Vajíčka Kinder Surprise zbožňují děti i dospělí. Komu udělají radost tentokrát? Víme, kam od nás dva balíčky plné těchto dobrot poputují.

kinder

V oblíbených čokoládových vajíčkách Kinder Surprise jsou od poloviny července ukryty další dvě sběratelské série. Jedna z nich souvisí s filmem Mimoni a tvoří ji celkem osm figurek Mimoňů v různých převlecích. Lze tak najít Kevina piráta, Stuarta pračlověka nebo třeba Boba Napoleona.

Druhou limitovanou řadou jsou My Little Pony. Tvoří ji poníci Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Pinkie Pie a Fluttershy – a čtyři Equestria girls, které představují lidské protějšky kouzelných poníků v zemi Equestria, v níž se odehrává děj celého seriálu.

Kinder Surprise je mezi dětmi i dospělými populární nejen kvůli lahodné dvojbarevné čokoládě, ale také kvůli překvapení, které naleznou uvnitř. Hračky v nich ukryté jsou opatřeny logem „Bezpečné hračky“, které vydává Institut pro testování a certifikaci ve Zlíně. Logo na výrobku spotřebitelům zaručuje, že hračka je bezpečná a zdravotně nezávadná. Společnost Ferrero Česká republika byla v roce 2004 první firmou, která v České republice logo „Bezpečné hračky“ získala a začala používat.

sada

 

Balíček vyhrávají:

  • majdaa
  • Sametka

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu. O co se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama