Dnes máme v redakci rušno – velká grilovací akce se blíží a my už se těšíme na všechny ty lahůdky, které si s některými z Vás dáme. Bude dnešní výherce jeden z vylosovaných účastníků?

výhryDnešní výhra je opět jedna z těch praktických, ale rozhodně na pohled hezká a výherci usnadní denní úpravu vlasů. Ano, losovali jsme výherce nové žehličky na vlasy od značky Philips a výherkyní se stává:

  • přítelkyně

Výherkyni gratulujeme a přejeme hodně obdivných slov na její nové účesy.

Jaké další lákavé ceny vás čekají?

  • Kuchařka Levně a chutně vaříme s Novou. Cena je aktivní od 29. 5. – 26. 6. 2015

VýhryObrovský úspěch prvního dílu kuchařky s názvem Vaříme s Láďou Hruškou dokázal, že koncept levného a chutného vaření je současným fenoménem. Vařit s vámi budou i známé tváře TV Nova v čele s Lucií Borhyovou, Reyem Korantengem a řadou dalších, kteří vám navíc přináší své vlastní tipy, jak si tyto recepty ještě vylepšit. Uvařte si s TV Nova chuťovky, u nichž se vám budou sbíhat sliny. Cena kuchařky je 179 Kč. Více na: www.bux.cz/knihy/184337-levne-a-chutne-varime-s-novou.html

Výhra vás bude stát 3 červená srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 26. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců


  • Mobilní telefon Smart prime 6. Cena je aktivní od 27. 5. - 30. 6. 2015

vodafMobilní telefon Smart prime 6 vám nabídne vše, co od chytrého telefonu potřebujete, a to za velmi nízkou cenu.  Samozřejmostí je podpora technologie LTE, která zajišťuje nejrychlejší přenosy dat u mobilního internetu a umožní vám zcela plynule sledovat online obsah, ať už jde o fotky na sociálních sítích nebo videa z YouTube.

Fotografie pořídíte kvalitním 8MPx zadním fotoaparátem. Jeho součástí je LED blesk, funkce automatického zaostření nebo funkce automatického rozeznávání obličejů. Příznivci selfies určitě ocení přední 2 MPx kamerku, která je k jejich pořizování jako dělaná. Díky 5palcovému HD dotykovému displeji si pak vaše snímky nebo videa prohlédnete ve špičkové kvalitě.

Tato výhra vás bude stát 1 červené srdce! Podmínkou soutěže je odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v rubrice soutěže pod názvem Vyhrajte nový vychytaný telefon Smart prime 6 od Vodafonu ZDE.

Vyhrát ho můžete v luxusní hliníkově stříbrné variantě.


Mezi další ceny, které máme ve věrnostním klubu patří třeba krásný porcelán, sadu IGRÁČEK pro děti a navíc Vám dvakrát týdně v rámci novinek představujeme další a další výhry. Dnes to byla například kuchyňská váha Gorenjde. Podívejte se na přehled všech cen na zena-in.cz/vernostni-klub.

Reklama