Která žena by netoužila vypadat stále krásně, svěže a zároveň dělat něco pro svou pleť? Právě pro vás jsme zde měli soutěž v rámci Věrnostního klubu o SKIN UP - anti-aging ultrazvukový nano spray pro hydrataci pleti. A kdo se na tuto revoluční novinku může těšit?

Skin Up funguje na bázi ultrazvukové hydratace – zásobník na zadní straně naplníte sérem dle vlastního výběru, odsunete přední kryt, čímž se přístroj aktivuje. Skin Up začne vytvářet proud jemné chladivé mlhy, který jen přiblížíte k obličeji. Technologie Skin Up rozbíjí částice vody na jednotlivé molekuly a napomáhá tím aktivním látkám rychle proniknout do hlubších vrstev pokožky. Mlha je tak jemná, že ani v nejmenším nenaruší váš perfektní make-up.  Světová novinka Skin Up během několika sekund obnoví hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek, navrací pleti svěží a mladistvý vzhled a dlouhodobě ji osvěží. Stačí sáhnout do kabelky a použít Skin Up kdykoliv se Vám zachce!

Skin Up je luxus a relaxace v jednom, přináší maximální komfort, potěšení a požitek. Dokonalý koncept techniky a speciálního séra má mimořádné hydratační a omlazující účinky, které minimalizují tvorbu vrásek a působí proti předčasnému stárnutí.  Skin Up je správná volba pro všechny kteří si chtějí dlouhodobě zachovat svěží a mladiství vzhled.

Cena přístroje Skin Up je 2.300 Kč
Více informací nalaznete na: www.salon-korunka.cz

sd

Výhercem anti-aging ultrazvukového nano spraye SKIN UP je:

  • kozeluhova

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

O jaké další ceny se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama