Komu uděláme radost z krásných výher? Všem výhercům GRATULUJEME!

Knihy VÍNO A ČÁRY a RODINA Z PODKROVÍ od Nakladatelského domu GRADA v hodnotě 728 Kč vyhrávají:

  • Urban213
  • zdenamich
  • Plachá S.
  • luneta
  • dadma

VÍNO A ČÁRY v hodnotě 329 Kč

602f9829a8219obrazek.pngZaklít čarodějku se nevyplácí…

Mladé čarodějce Eleně se po sedmi letech podařilo osvobodit z moci zlé kletby a vrátit se domů na vinici v romantickém francouzském údolí Chanceaux. Za dobu její nepřítomnosti se ale spousta věcí změnila. Vinici převzal bývalý právník z velkého města, který odmítá staré ověřené metody i kouzla a snaží se řídit vědou a rozumem. Víno a čáry je kouzelná romance plná intrik, zklamání a zrady, ale také nové naděje. Podaří se Eleně odhalit, kdo stojí za jejím prokletím? Dokáže novému majiteli vinice, jak moc se mýlí a jak je pro něj její magie důležitá?

RODINA Z PODKROVÍ v hodnotě 399 Kč

602f98384bb27obrazek.pngPozor, koho si pustíte domů!

Londýn, módní čtvrť Chelsea. Honosný dům na nábřeží a v něm kolébka s nakrmeným a spokojeným miminkem, které čeká, až ho někdo pochová. O patro níž, v kuchyni, leží tři rozkládající se mrtvá těla. Kdo se doteď o dítě staral? A kam zmizel? Nový psychologický thriller od bestsellerové autorky Lisy Jewellové odhaluje ten nejtemnější příběh tří rodin žijících v jednom domě.


602f98659bb58obrazek.png

Na balíček Antistress balíček pro domácí lázně – Levandule & Vřídelní sůl se mohou těšit:

  • NovaKaterina
  • cigarko
  • adela.KM

Levandule je původem středomořská bylina, její název pochází z latinského slova “lavare“ – omývat se. Před vynálezem mýdla se lidé myli vodou, do níž byla levandule přidána. Je charakteristická příjemnou vůní, díky které si okamžitě získala oblibu žen a začala se přidávat do koupelí, mýdel, parfémů, krémů a vonných olejíčků. Vdechování levandulových silic pomocí aromatické koupele či sprchy napomáhá celkovému uvolnění organismu, mírní bolesti hlavy a působí antistresově. Masáž těla pomocí přípravků s obsahem levandulové silice ulevuje při revmatických bolestech a zmírňuje svalové napětí.

6034ee5a830e2obrazek.png

6034ee872d0bdobrazek.pngOblíbená řada je inspirována tradicí a historií slavného lázeňského města Karlovy Vary a antistresovými účinky aromatické levandule. V kosmetických produktech této řady je použita cenná vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů a vysoce kvalitní rostlinné výtažky, oleje a byliny. Vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů dodá pokožce důležité minerály.

I když nyní trávíte většinu část času doma, dopřejte si malý únik, aniž byste opustila zdi svého bytu. Zavřete za sebou dveře své koupelny, dopřejte si chvilku pro sebe a načerpejte novou sílu… Napusťte si vanu plnou teplé vody, přidejte relaxační výživnou koupel, vypněte myšlenky a užijte si dokonalou relaxaci. Posledních zbytků svalového napětí Vás zbaví masáž plosek nohou a rukou za použití krému s bambuckým máslem.

Balíček obsahuje: Antistres zvláčňující sprchový gel s vřídelní solí a levandulí , Antistres výživnou koupel s vřídelní solí, mandlovým olejem a levandulí a Pečující krém na ruce & nohy s vřídelní solí, bambuckým máslem a levandulí
6034eec2b749eobrazek.png

Reklama