Thriller Papíroví duchové od uznávané americké autorky Julie Heaberlinové je aktuálním bestsellerem v Knihách Dobrovský.

5b07e5e660cddobrazek.png

Autorka románu dlouhou dobu pracovala v novinách jako editorka kriminálních příběhů. Právě tehdy si vypěstovala vášeň pro napínavé příběhy a začala zde cesta k její autorské prvotině. Po bestselleru Černooké Zuzany přichází na trh s dalším thrillerem, napínavějším než všechna její dosavadní díla. Thriller Papíroví duchové nás zavede do prostředí ústavu pro lidi trpící demencí, kde poklidně dožívá fotograf Carl. Jednoho dne se v zařízení objeví jeho dcera, jež ho vyláká ven s vidinou společného výletu. Není však tou, za kterou se vydává. Mladá dívka za volantem auta je přesvědčená, že vedle ní sedí vrah její sestry a mnoha dalších dívek a je odhodlaná jít až na krajní mez svých možností, aby z něj vymohla doznání, dokud Carlovi zůstávají alespoň střípky vědomí. Vyhrajte tento strhující thriller, který vás nenechá v klidu, dokud ho nepřečtete.

VÝHERCI

  • didi1
  • Kanárek3
  • Braunie

Uložit

Uložit

Také pro vás máme tři výtisky románu Nesmrtelní z Meluhy, který si získal fanoušky po celém světě.

5b07e60912632obrazek.png

Nesmrtelní z Meluhy je první kniha z uznávané trilogie Shiva, za níž stojí spisovatel indického původu Tripathi Amish. Jeho mistrně vyprávěné příběhy, které spojují filozofické myšlenky a náboženské zvyklosti, zaujaly čtenáře po celém světě. O tom svědčí předklady do více než dvaceti jazyků i čtyři miliony prodaných výtisků po celém světě. Děj knihy, odehrávající se v roce 1900 před naším letopočtem, čtenáře zavede do indického subkontinentu. Kdysi dokonalá říše Meluha je nyní odsouzena k zániku. Poslední nadějí je jí jen prastará legenda, která vypráví o hrdinovi, jenž se objeví až ve chvíli, kdy se vše zdá být téměř ztraceno. Vyplní se stará pověst? Vyhrajte první díl této trilogie a ponořte se do světa legend, hrdinů a bohů.

www.knihydobrovsky.cz

VÝHERCI

  • Groot
  • ola50
  • Lucie100

Uložit

Uložit

Reklama