GRATULUJEME!

  • kimil
  • Barbora Knapová
  • mkrelovcova
  • smile
  • Helena5

obrazek.pngAntistres karlovarská koupelová sůl s vřídelní solí a levandulí

Antistresová koupelová sůl s levandulí a vřídelní solí z karlovarských minerálních pramenů přispívá k prokrvení pokožky a příjemnému odpočinku, sůl navíc dodá pokožce důležité minerální látky. Levandule působí antistresově, je vhodná při nespavosti, celkově zklidňuje organismus, je hojivá a antiseptická. Během koupele v soli je organismus stimulován hned na několika úrovních: teplá voda, minerální látky a vonné oleje pronikají přes pokožku do těla a vdechováním uvolňují vnitřní i vnější napětí, únavu a stres. Povzbuzují též látkovou výměnu a poskytují organismu dokonalou relaxaci.

5a796b3595aa2obrazek.pngZvláčňující tělové mléko s vřídelní solí, levandulí a mandlovým olejem

Zvláčňující tělové mléko s levandulí, vřídelní solí z karlovarských minerálních pramenů, mandlovým olejem, glycerinem, bambuckým máslem, panthenolem a vitamínem E se postará o hebkou a pružnou pokožku. Mandlový olej patří k nejcennějším olejům v péči o pleť, mírní podráždění, chrání a regeneruje. Spolu s vitamínem E a bambuckým máslem napomáhá udržet pokožku jemnou, pevnou a mladou. Rostlinný glycerin a vřídelní sůl bohatá na cenné minerály v ní zadržují potřebnou vláhu. Díky obsahu přírodní levandulové silice napomůže lehká masáž vybraných partií tělovým mlékem celkovému uvolnění organismu a zmírnění svalového napětí.

5a796ba152cb1obrazek.pngAntistres zvláčňující sprchový gel s vřídelní solí a levandulí

Osvěžující, jemně pěnivý sprchový gel s cennými přírodními ingredencemi zanechává pokožku hedvábně jemnou, čistou a pečlivě ošetřenou. Díky obsahu zjemňující vřídelní soli z karlovarských minerálních pramenů, zvláčňujícího výtažku z obilných klíčků, hydratačního olivového oleje, změkčujícího lanolinu a zklidňujícího panthenolu je k pokožce velmi šetrný, napomáhá její regeneraci, a je tedy vhodný pro každodenní použití. Jedinečná vůně levandule napomůže dokonalé relaxaci.

Reklama