Virunga je dechberoucí oblast nacházející se na rozhraní tří afrických zemí - Ugandy, Rwandy a Konga. Právě v těchto končinách, kde dodnes soptí majestátní vulkány, pralesy obývají vznešené gorily a na stromech roste to nejbáječnější ovoce, pro Vás pěstujeme plně organické (bio) zemědělské produkty té nejvyšší kvality. Ovoce dovážíme také z Indonésie, Zanzibaru, Pemby i Kolumbie.
60128c5c97453obrazek.png
Všechny naše produkty pocházejí od místních farmářů a pěstitelů, od kterých vykupujeme ovoce za férové ceny a podporujeme jejich podnikání. Díky rychlé letecké přepravě je vše naprosto čerstvé, bez chemických postřiků, konzervantů a přidaných cukrů. Dbáme na to, aby ovoce bylo tak akorát zralé a chutnalo přesně jako v Africe.

Naše produkty nejsou na první pohled dokonalé jako ty ze supermarketů. O to víc jsou ale autentické, voňavé a chuťově nepřekonatelné. Místní farmáře známe osobně a společně pro Vás vybíráme to nejlepší ovoce za jehož kvalitu můžeme dát ruce do ohně.
60128c8f4c44fobrazek.png
A jaké ovoce u nás můžete ochutnat? Najdete u nás spoustu druhů od těch známějších jako ananas, avokádo, mango, papája, durian, jackfruit až po ty méně známě, ale přesto lahodné a vynikající magostan, kiwano, graviola, granadila, rambutan, pepino nebo rajčenka.
6012a41ded8e2obrazek.png
Dovážíme také vynikající ugandskou kávu, kola oříšky, voňavé čaje, aromatické koření ze Zanzibaru a různé druhy ovoce, které sušíme přímo na africkém slunci (sušený ananas, mango, banány).

Z divokých ořechů cacay připravujeme za studena lisovaný olej, který  dodá lesk Vaší pleti i vlasům.

Buďte s námi a získejte poukaz na nákup v kamenném nebo internetovém obchodě Virunga v hodnotě 1 000 Kč! Poukaz je připraven pro 5 z vás.
60128c1072327obrazek.png
Výhry jsou aktivní od pondělí 1. 2. 2020. do neděle 7. 2. 2020.

Co je potřeba pro výhru „Poukaz na nákup v kamenném nebo internetovém obchodě Virunga“ v hodnotě 1 000 Kč udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 5 modrá srdce, 4 zlatá srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 7. 2. 2021 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE.
60128bc5eac3aobrazek.png

Reklama