V koupelně a na toaletě často bojujeme nejen s odstraněním vodního kamene, ale i se zbytky mýdla, rzí, odolnou špínou a samozřejmě i s mikroorganismy a bakteriálními aerosoly, které se dostanou téměř všude. Při úklidu tak kromě klasické sanity neopomíjejte očistit i místa, kterých se často dotýkáte, například splachovadlo, sprchovou hlavici, dávkovač mýdla či kelímek na kartáčky.
obrazek.pngTIP: Bref Pronature Bathroom poskytuje hygienickou čistotu a odstraňuje vodní kámen a nečistoty ze všech povrchů koupelny. Jeho udržitelná receptura se skládá z 99,9 % přírodních přísad a lahev je vyrobená ze 100% recyklovaného plastu.
Tip: Bref Perfume Switch přichází s prémiovějším balením. V porovnaní s jinými WC bloky je výjimečné jeho „dvojí“ uvolňování vůně. Primární vůně se uvolňuje při suchém stavu WC bloku a sekundární při jeho kontaktu s vodou. Bref Perfume Switch je nyní k dispozici také v kombinaci vůní levandule a květu bavlny.

Skleněné plochy bez šmouh
Skleněné povrchy jen velmi těžko udržíte po dlouhou dobu čisté a bez šmouh. Naštěstí, jejich čištění nevyžaduje příliš námahy, stačí dobrý čistící prostředek a rychle zatočíte s prachem, skvrnami či otisky od hrnečků a skleniček. Když už hovoříme o skleněných plochách, zvláštní pozornost určitě věnujte svým oknům. Ty si po zimě přímo žádají pořádnou „revitalizaci“ a nezapomeňte také na žaluzie, kliky, záhyby oken či parapety.
6103bacf2a28bobrazek.pngTip: Clin Pronature – přírodní čistič na okna, který obsahuje až 99,9 % přírodních složek. Je šetrný k životnímu prostředí a jeho obal je 100% recyklovatelný. S novým Clinem budou okna a další povrchy během chvíle čisté, beze šmouh či prachu.

Obnovte zářivost oblečení
Říká vám něco capsul wardrobe neboli kapsulový šatník? Pokud ne, možná mu docela rychle přijdete na chuť. Jeho podstata spočívá v maximálním využití minimálního počtu kusů. Pokud tedy ráda nakupujete, vsaďte na nadčasové a snadno kombinovatelné kousky a zároveň nezapomínejte na kvalitní péči o oblečení, aby si dlouhodobě zachovalo zářivost a tvary.
6103badad851aobrazek.pngTip: S pracím gelem Perwoll Renew & Repair vrátite oblečení svěží barvy a zachováte jeho původní tvar. Vylepšené složení, s technologií Repair-Complex se aktivně stará o barvy a vlákna látek a zachovává je jako nové, rovněž předchází jejich blednutí a vrací vláknům pevnost i pružnost.

Čisté nádobí raz dva
Čas strávený doma s rodinou, společné vaření a pečení je velmi příjemné bez ohledu na roční období. Všichni ale víme, jak to končí – hromadou špinavého nádobí. Usnadněte si práci, přípravky určené k automatickému mytí nádobí Somat stejně jako prostředky na ruční mytí nádobí Pur vám se špinavým nádobím pomohou.
6103baefa6f7fobrazek.pngTip: Somat ALL IN 1 tablety z řady Pronature jsou až z 94 % přírodního složení a obsahují přesně 0 % parfému, díky čemuž výrazně méně zatěžují životní prostředí. Navíc účinné třívrstvé tablety jsou dostupné ve 100% recyklovaném kartonovém obalu. Tablety se perfektně a rychle rozpouštějí a výsledkem je čisté a lesknoucí se nádobí, zatímco vy se můžete věnovat rodině, přátelům nebo svým koníčkům.

Pur Secret of the Mineral Pearls se nejen postará o dokonalou čistotu hrnců, pánví, talířů či příborů, ale stane se i skutečnou ozdobou každé kuchyně. A to díky minerálním perlám přírodního původu, které se ukrývají v každém balení a dodávají mu exkluzivní vzhled.

Balíček s přípravky „Vše pro snadný úklid celé domácnosti“ od společnosti Henkel v hodnotě cca 500 Kč získávají:

  • ŠveckaM
  • Felicie
  • JanKos
  • HořejšíD
  • Fanyflorianek

Gratulujeme!

Reklama