Moderní člověk chce být fit! Lidé dnes vyhledávají zdravou stravu a přírodní potravinové doplňky. Na trhu však donedávna chyběl prostor, kde byste si mohli namíchat unikátní vitaminy a doplňky stravy přímo na míru podle vlastních fyzických dispozic. Právě to řeší projekt Mixturam a my pro vás máme voucher v hodnotě 790 Kč na online namíchání vitaminové směsi. Ale pospěšte si, soutěž končí už zítra!

mixturam

Díky voucheru si můžete přes internet do tobolek namixovat vlastní směs vitaminů, bylinek a extraktů a doplnit ji vlastním originálním názvem na etiketě. Můžete si tak například namixovat směs na zlepšení imunity, učení, trávení, křečových žil, zvládání stresu, pro zdravou pleť, vlasy, pěkné opálení. Ale i na zmírnění kocoviny či zlepšení chuti na sex!

Více informací o projektu Mixturam naleznete zde: http://goo.gl/nfPRlw     

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 1 zlaté srdce a 1 leopardí srdce z vašeho účtu.

Leopardí srdce získáte za absolvování Kvíz: Dokážete přiřadit známé postavy k jejich filmům a seriálům? s plným počtem bodů, tedy 16.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí zítra, tedy ve čtvrtek 27. 8. v 15 hodin.

Vylosujeme 2 výherce.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama