5bd30c61cf9b6obrazek.png
Jaká jsou letos pravidla Velké věrnostní vánoční soutěže se stromečky?

ZENA-IN.CZ/VANOCE

Soutěž je aktivní od 29. 10. 2018 do 23. 12. 2018, soutěžíme celkem 8 týdnů.

Soutěže se může zúčastnit jen zaregistrovaná uživatelka. Pokud nejste zaregistrovaná/ý, registraci najdete na této stránce zena-in.cz/profil/registrace. Ve své registraci musíte mít vyplněný funkční email a adresu. Další podmínky, které jsou nutné k účasti v soutěžích, najdete na zena-in.cz/profil/registrace. Aby se vám počítaly všechny vločky, musíte být přihlášená/ný.

5bd30c7e46c4fobrazek.png

Co musíte udělat, abyste dosáhli na hlavní výhry?

Hlavní výhry – rozdělujeme na konci soutěže:

Jak se dostat do slosování o hlavní výhry? Musíte získat zlatou vločku za týdenní aktivitu. Pro získání zlatého stromečku je třeba v soutěžním týdnu splnit následující podmínky:

* Získat 3 červené stromečky – Červený stromeček lze získat za přečtení 30 článků v jednom dni. Za jeden den lze získat jen jeden stromeček. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.)

* Získat zelený stromeček – Zelený stromeček lze získat, pokud přijdete 4 dny v daném týdnu na stránky Žena-in.cz. (Podmínka přihlášení platí.)

* Získat 4 modré stromečky – Modrý stromeček získáte za přečtení všech článků označených jako komerční (jedná se o články, které vyšly v daný den jako„Komerční články“. Tyto články vycházejí nejčastěji o půlnoci, ale v průběhu dne se jejich počet může navyšovat. Rozhodující je počet komerční článků, které jsou v době přečtení zveřejněny. Pozor, na vstupní straně, nemusí být vidět všechny články, doporučujeme proto použít „Načíst další“ v menu Komerční články, dostanete se na kompletní seznam zena-in.cz/clanky/komercni.)

* Získat fialový stromeček – Odehrání hry 1x pexeso a 1x šibenice (10 kol) do úspěšného konce – odkaz na hry je součástí rubrik v horní části obrazovky https://zena-in.cz/hry .

Zlatý stromeček se vám přičte ihned po splnění všech podmínek pro její získání.

V jednom týdnu lze získat pouze jediný zlatý stromeček. Ty se vám načítají za jednotlivé týdny, můžete je použít v závěru soutěže, kdy si označíte velké výhry, o které máte zájem. Popis najdete na konci pravidel.

Neuplatněné barevné stromečky za splněné aktivity se v neděli o půlnoci smažou. Stav svých stromečků můžete kontrolovat ve svém účtu Vánoční věrnostní klub.

Týdenní výhry – rozdělujeme každý týden:

Jak získat týdenní výhru: Získat stříbrný stromeček za denní aktivity v daném týdnu. Pro získání jednoho stříbrného stromečku je třeba splnit následující podmínky:

*Získat červený stromeček– červený stromeček lze získat za přečtení 30 článků v jednom dni. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.). Za jeden den lze získat jen jeden červený stromeček.

*Získat oranžový stromeček – Odehrání jedné úspěšné hry pexeso za den. Hru pexeso najdete na této stránce zena-in.cz/hry/pexeso .Tento úkol se ale může v průběhu soutěže měnit, případně zveřejníme, za co ji bude možné získat. Pokud to neupřesníme, platí jedna hra pexeso.

*Růžový stromeček v případě, že ve vydání v daném týdnu bude redakční kvíz či více kvízů – splnit každý na 100 %. Kvíz musíte vyplnit v den, kdy vyjde. Nelze získat zpětným vyplněním v jiný den. Kvíz vychází vždy ráno v rubrice zena-in.cz/kvizy

Stříbrné stromečky se nepřevádějí do dalšího týdne. Ten, kdo má alespoň jeden stříbrný stromeček se automaticky dostává do slosování o týdenní výhru.

Výherci budou vyhlášeni v následujícím týdnu. Aktuální týdenní výhry budou vždy zobrazeny na hlavní straně Vánoční soutěže. To znamená, že pokud v daném dni splníte popsané úkoly (v den, kdy nevychází redakční kvíz, růžový stromeček nepotřebujete), přičte se vám jeden stříbrný stromeček.

V jednom týdnu lze získat maximálně 7 stříbrných stromečků. Pro zařazení do slosování o týdenní výhry vám ale stačí i jeden. Každé stříbrnému stromečku bude přiděleno ID číslo, pokud budete mít více stříbrných stromečků v daném týdnu, zvyšujete šanci na týdenní výhru.

V záložkách na stránce se soutěží můžete sledovat své vlastní skóre splněných úkolů.

Velké výhry a jejich označování – vyberete si, co byste chtěli vyhrát:

V posledním týdnu soutěže budete moci označit, jakou si případně přejete vyhrát velkou výhru, o jakou máte zájem.

Své zlaté stromečky můžete „rozdat“ do více velkých výher. Pokud budete mít v jedné výhře více zlatých stromečků, násobí se tak šance na vaši výhru.

Až do 6. 1. 2019 do půlnoci můžete toto pořadí měnit. Je jen na vás, jaké velké výhry si označíte. Díky tomu se vám nestane, že vyhrajete něco, o co nemáte zájem.

V týdnu od 7. 1. 2019 vydáme články se seznamem výherců jednotlivých Velkých výher. Také proběhne rozesílka výher na adresu, kterou má výherce vyplněnou ve své registraci. Jakmile tato soutěž skončí, otevřeme klasický Věrnostní klub, kdy budete moci sbírat srdíčka a dostávat za ně výhry.

5bd30c8f796c3obrazek.png

Těšíte se na soutěž? My ano!

Pokud vám něco nebude jasné, napište nám pod tento článek nebo do diskuse zena-in.cz/diskuze/o-soutezich a na zena-in.cz/diskuze/vernostni-klub-zena-in

Reklama