Jaká jsou letos pravidla Velké věrnostní pusinkové soutěže?

zena-in.cz/pusinky

Soutěž je aktivní od 11. 2. 2019 do 7. 4. 2019, soutěžíme celkem 8 týdnů.

Soutěže se může zúčastnit jen zaregistrovaná uživatelka. Pokud nejste zaregistrovaná/ý, registraci najdete na této stránce zena-in.cz/profil/registrace. Ve své registraci musíte mít vyplněný funkční email a adresu. Další podmínky, které jsou nutné k účasti v soutěžích, najdete na zena-in.cz/profil/registrace. Aby se vám počítaly všechny pusinky, musíte být přihlášená/ný.


Co musíte udělat, abyste dosáhli na hlavní výhry?

Hlavní výhry – rozdělujeme na konci soutěže:

Jak se dostat do slosování o hlavní výhry? Musíte získat zlatou pusinku za týdenní aktivitu. Pro získání zlaté pusinky je třeba v soutěžním týdnu splnit následující podmínky:

* Získat 3 červené pusinky– Červenou pusinku lze získat za přečtení 30 článků v jednom dni. Za jeden den lze získat jen jednu pusinku. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.)

* Získat zelenou pusinku – Zelenou pusinku lze získat, pokud přijdete 4 dny v daném týdnu na stránky Žena-in.cz. (Podmínka přihlášení platí.)

* Získat 4 modré pusinky – Modrou pusinku získáte za přečtení všech článků označených jako komerční (jedná se o články, které vyšly v daný den jako„Komerční články“. Tyto články vycházejí nejčastěji o půlnoci, ale v průběhu dne se jejich počet může navyšovat. Rozhodující je počet komerční článků, které jsou v době přečtení zveřejněny. Pozor, na vstupní straně, nemusí být vidět všechny články, doporučujeme proto použít „Načíst další“ v menu Komerční články, dostanete se na kompletní seznam zena-in.cz/clanky/komercni.)

* Získat fialovou pusinku – Odehrání hry 1x pexeso a 1x šibenice (10 kol) do úspěšného konce – odkaz na hry je součástí rubrik v horní části obrazovky https://zena-in.cz/hry .

Zlatá pusinka se vám přičte ihned po splnění všech podmínek pro její získání.

V jednom týdnu lze získat pouze jedinou zlatou pusinku. Ty se vám načítají za jednotlivé týdny, můžete je použít v závěru soutěže, kdy si označíte velké výhry, o které máte zájem. Popis najdete na konci pravidel.

Neuplatněné barevné pusinky za splněné aktivity se v neděli o půlnoci smažou. Stav svých pusinek můžete kontrolovat ve svém účtu na stránce Pusinková soutěž.

Seznam velkých výher se během soutěže bude rozšiřovat.

Týdenní výhry – rozdělujeme každý týden:

Jak získat týdenní výhru: Získat stříbrnou pusinku za denní aktivity v daném týdnu. Pro získání jedné stříbrné pusinky je třeba splnit následující podmínky:

*Získat červenou pusinku– červenou pusinku lze získat za přečtení 30 článků v jednom dni. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.). Za jeden den lze získat jen jednu červenou pusinku.

*Získat oranžovou pusinku – Odehrání jedné úspěšné hry pexeso za den. Hru pexeso najdete na této stránce zena-in.cz/hry/pexeso .Tento úkol se ale může v průběhu soutěže měnit, případně zveřejníme, za co ji bude možné získat. Pokud to neupřesníme, platí jedna hra pexeso.

*Růžová pusinka - v případě, že ve vydání v daném týdnu bude redakční kvíz či více kvízů – splnit každý na 100 %. Kvíz musíte vyplnit v den, kdy vyjde. Nelze získat zpětným vyplněním v jiný den. Kvíz vychází vždy ráno v rubrice zena-in.cz/kvizy

Stříbrné pusinky se nepřevádějí do dalšího týdne. Ten, kdo má alespoň jednu stříbrnou pusinku se automaticky dostává do slosování o týdenní výhru.

Výherci budou vyhlášeni v následujícím týdnu. Aktuální týdenní výhry budou vždy zobrazeny na hlavní straně Vánoční soutěže. To znamená, že pokud v daném dni splníte popsané úkoly (v den, kdy nevychází redakční kvíz, růžovou pusinku nepotřebujete), přičte se vám jedna stříbrná pusinka.

V jednom týdnu lze získat maximálně 7 stříbrných pusinek. Pro zařazení do slosování o týdenní výhry vám ale stačí i jedna. Každé stříbrné pusince bude přiděleno ID číslo, pokud budete mít více stříbrných pusinek v daném týdnu, zvyšujete šanci na týdenní výhru.

V záložkách na stránce se soutěží můžete sledovat své vlastní skóre splněných úkolů.

Velké výhry a jejich označování – vyberete si, co byste chtěli vyhrát:

V posledním týdnu soutěže budete moci označit, jakou si případně přejete vyhrát velkou výhru, o jakou máte zájem.

Své zlaté pusinky můžete „rozdat“ do více velkých výher. Pokud budete mít v jedné výhře více zlatých pusinek, násobí se tak šance na vaši výhru.

Až do 14. 4. 2019 do půlnoci můžete toto pořadí měnit. Je jen na vás, jaké velké výhry si označíte. Díky tomu se vám nestane, že vyhrajete něco, o co nemáte zájem.

V týdnu od 15. 4. 2019 vydáme články se seznamem výherců jednotlivých Velkých výher. Také proběhne rozesílka výher na adresu, kterou má výherce vyplněnou ve své registraci. Jakmile tato soutěž skončí, otevřeme klasický Věrnostní klub, kdy budete moci sbírat srdíčka a dostávat za ně výhry.

Těšíte se na soutěž? My ano!

Pokud vám něco nebude jasné, napište nám pod tento článek nebo do diskuse zena-in.cz/diskuze/o-soutezich a na zena-in.cz/diskuze/vernostni-klub-zena-in

Reklama