Mlsáte ráda? Pak se vám bude určitě líbit výhra tohoto týdne.

Zapojte se do Věrnostního klubu a vyhrajte sladké balíčky. Ve výherním balíčku se můžete těšit na rozmanité bonbony HARIBO.

Co musíte pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 21.10. do neděle 27. 10. 2019.

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 22.9. ve 23:59 hodin.

Balíček plný rozmanitých bonbonů HARIBO je připraven pro 5 z vás (v každém balíčku najdete 8 produktů Haribo)

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Kouzelný svět ušlechtilých rytířů a děsivých draků
Zpříjemněte školákům pobyt v lavicích a potěšte je bonbony Haribo Ritter-Freunde ze speciální limitované edice. V balení čekají bonbony rozmanitých tvarů inspirované kouzelným pohádkovým světem v příchutích třešeň, borůvka, broskev, citron a kombinace jablka s hruškou. Vydejte se do světa rytířů a draků s Haribo Ritter-Freunde.  

Mlsání s roztomilými zvířátky
Máte doma milovníka zvířat? Pak jej jistě potěšíte bonbony Kuschelwuschel z limitované edice společnosti Haribo. V balení na děti i dospělé čekají roztomilá zvířátka jako pes, kočka, koala, papoušek a další. Bonbony tvoří vždy marschmallow polštářek a želé nejrůznějších ovocných příchutí. Vyberete si borůvkovou, malinovou, broskvovou, nebo kombinaci jablko s hruškou či pomeranč s banánem? S bonbony Haribo Kuschelwuschel bude návrat do školních lavic hračka.

Nejen pro malé princezny
Především malým princeznám jsou určeny bonbony Haribo Happy Ponies. V tomto balení z limitované edice Back to school najdou malí mlsalové bonbony ve tvaru poníků a princezen. Těšit se mohou na pestré kombinace chutí, kromě ovocných příchutí jako pomeranč, citron, borůvka a třešeň také třeba na cukrovou vatu. S Haribo Happy Ponies si děti užijí spoustu zábavy i kouzelných příběhů.

Vzpomínka na léto na farmě
Dáváte doma přednost spíše vegetariánským dobrotám? Vyzkoušejte novinku Bauerhof-Spass z limitované edice, kterou společnost Haribo připravila, aby malý školákům zpříjemnila jejich návrat do lavic. Balení dětem připomene léto na farmě, obsahuje totiž bonbony ve tvaru farmáře, traktoru, krávy, kohouta, slunečnice, kukuřice i třeba strašáka do zelí. Těšit se můžete na ovocné příchutě jako je broskev, třešeň, malina, kaktus i nejrůznější kombinace. Zavzpomínejte na léto s vegetariánskými bonbony Haribo Bauerhof-Spass.

V balíčku se můžete těšit na mix produktů:

  • Ritter-Freunde
  • Happy Ponies
  • Bauerhof-Spass
  • Kuschelwuschel


 
 
 

Reklama