Už jste se přihlásili o jeden ze dvou sladkých balíčků, v němž najdete 24 Kinder vajíček? Pokud ne, s chutí do toho! O tom, zda je pak zvládnete dát dětem, které budou nejen ze záplavy figurek celé bez sebe, nebo si pochoutku s překvapením užijete sami, můžete přemýšlet až pak.

kindersada

V oblíbených čokoládových vajíčkách Kinder Surprise jsou od poloviny července ukryty další dvě sběratelské série. Jedna z nich souvisí s filmem Mimoni a tvoří ji celkem osm figurek Mimoňů v různých převlecích. Lze tak najít Kevina piráta, Stuarta pračlověka nebo třeba Boba Napoleona.

Druhou limitovanou řadou jsou My Little Pony. Tvoří ji poníci Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Pinkie Pie a Fluttershy – a čtyři Equestria girls, které představují lidské protějšky kouzelných poníků v zemi Equestria, v níž se odehrává děj celého seriálu.

Kinder Surprise je mezi dětmi i dospělými populární nejen kvůli lahodné dvojbarevné čokoládě, ale také kvůli překvapení, které naleznou uvnitř. Hračky v nich ukryté jsou opatřeny logem „Bezpečné hračky“, které vydává Institut pro testování a certifikaci ve Zlíně. Logo na výrobku spotřebitelům zaručuje, že hračka je bezpečná a zdravotně nezávadná. Společnost Ferrero Česká republika byla v roce 2004 první firmou, která v České republice logo „Bezpečné hračky“ získala a začala používat.

vajickokinder

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 1 zlaté srdce a 1 sluníčko z vašeho účtu.

Sluníčko získáte za absolvování kvízu Jste „chodící kalendář“?, a to s plným počtem bodů (14).

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí už zítra v 15 hodin.

Vylosujeme 2 výherce.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama