Sladkostí není nikdy dost! Třeba to budete právě vy, kdo si smlsne na pochoutkách od značky Chocoland. Vbalíčku najdete sedm různých druhů tyčinek, a to hned po dvou kusech. Pochutnáte si na několika různých, ale vždy jedinečných tyčinkách. Možnost přihlásit se o ně končí už dnes odpoledne!

Jsem Kávová

Naprosto neodolatelná tyčinka s jemnou kávovou náplní v mléčné belgické čokoládě.

kavova

Jsem Kaštanová

Tyčinka z hořké belgické čokolády s výbornou náplní z lískových oříšků a kakaa. Položte si kousek na jazyk a vychutnejte si magický efekt skvělé čokolády.

kastanova

Jsem Višňová

Třetí z nové rodiny jedinečných tyčinek CHOCOLAND. Jsem Višňová z hořké belgické čokolády a náplní s příchutí višně vám udělá určitě radost. Ochutnejte ji a zpříjemněte si podzim letní vůní višní a lahodnou chutí belgické čokolády.

visnova

Madam

Sójová tyčinka s kokosovou příchutí v bílé polevě. Oblíbená svačinka do práce i na cesty.

madam

PITIPAaa

Ty nejoblíbenější chutě v jednom, to je splněný sen všech milovníků mlsání. Jemná sušenka s náplní mléčnou, kokosovou nebo karamelovou, zalitá čokoládou a posypaná barevným čokodražé… radost zakousnout. Užijte si barevnou zábavu!

piti

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí a 1 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí a slunce končí už dnes, tedy v úterý 27. 10. v 15 hodin.

Vylosujeme 5 výherců.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama