man1.jpg

Česká značka Manufaktura představila 1. března zcela novou kosmetickou řadu LOUKA. Tato výjimečná kolekce ideální pro život ve městě reaguje na aktuální trend v oblasti kosmetiky – anti-pollution. Cílem této řady je nejen účinně chránit pokožku na našem těle a pečovat o ni, ale také si prostřednictvím poctivé kosmetiky dopřát každodenní únik do světa přírody.

Velkou část našeho života trávíme ve městech, která nám sice nabízejí nepřeberné možnosti, ale přinášejí s sebou také svá negativa. Například znečištěné okolní prostředí, které je nepřítelem (nejen) naší pokožky…Objevte proto unikátní Anti-Pollution kolekci LOUKA, která se stane Vaším ochranným štítem pro život ve městě a práci v kancelářích plných moderní techniky.

Pro tři z Vás máme připravený kosmetický balíček pleťové péče plné přírody pro život ve městě z nové řady Louka v hodnotě 892 Kč.

Výhry jsou aktivní od pondělí 29. 3. do neděle 4. 4. 2021.

Co je potřeba pro výhru balíček pleťové péče plné přírody pro život ve městě z nové řady Louka od Manufaktury udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 5 modrá srdce, 4 zlatá srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 4. 4. 2021 ve 23:59 hodin.

Balíček pleťové péče plné přírody pro život ve městě z nové řady Louka od Manufaktury získají 3 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

man3.jpg

Kosmetická řada Louka přináší komplexní péči ve třech krocích - šetrně vyčistí - dodá rovnováhu a podpoří ochrannou bariéru. Dokonalou očistu zajistí detoxikační trio extra jemného šampónu, sprchového gelu a hydratační micelární vody. Ztracenou rovnováhu pleti dodá hydratační a omlazující pleťový fluid a liftingové regenerační pleťové sérum. Účinnou ochranu poskytne pleťová mlha, sérum na rty a krém na ruce. Třešinkou na dortu je svěží a květinová toaletní voda pro radost.

Vyhrajte kosmetický balíček pleťové péče plné přírody pro život ve městě z nové řady Louka:

1. Očista
Anti-pollution & Detox hydratační micelární voda LOUKA
Ochranná, detoxikační a hydratační micelární voda LOUKA s anti-pollution komplexem z českých a slovenských bylin a ovoce pro šetrné odstranění nečistot a make-upu. Ideální pro život ve městě.

2. Rovnováha
Anti-pollution & Anti-aging intenzivní pleťové sérum LOUKA
Ochranné a omlazující pleťové sérum LOUKA s anti-pollution a anti-aging komplexem z českých a slovenských bylin a ovoce. Luxusní pleťová péče pro život ve městě.

3. Ochrana
Anti-pollution ochranná hydratační pleťová mlha LOUKA
Ochranná a hydratační pleťová mlha LOUKA s anti-pollution komplexem z českých a slovenských bylin a ovoce pro svěží a rozjasněnou pleť. Váš ochranný štít pro život ve městě.

man2.jpg

6034eec2b749eobrazek.png

Reklama