Satisfyer, celosvětově oceňovaná značka sexuálního wellness, je tu pro všechny, kteří si užívají svůj milostný život a jsou zvědaví a otevření novým věcem.

Na letošního Valentýna nabízí Satisfyer výběr výjimečných dárků pro potěšení, které pokryjí potřeby každého - od zdraví po štěstí nebo od výkonu po potěšení. Nevíte, co si pořídit? Podívejte se na naše nápady na dárky pro něj, pro ni i pro ně, kde najdete inspiraci odpovídající každému rozpočtu a vkusu.

Připravte si jedinečný valentýnský den, který se nepodobá žádnému jinému, s jedinečným dárkem, který jistě okoření vaše milování. Experimentujte s těmito dárkovými hračkami pro potěšení sami nebo se svou drahou polovičkou a objevte svou smyslnost na letošního Valentýna!

63dcce538c8e4obrazek.png

Zapojte se do Věrnostní klubu, ve kterém 5 z vás získá Satisfyer Endless Fun v hodnotě 1 480 Kč!

Výhry jsou aktivní od pondělí 6. 2. do neděle 12. 2. 2023.

Co je potřeba pro výhru Satisfyer Endless Fun udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 5 modrých srdcí, 4 zlatá srdce, 3 oranžová, 3 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 12. 2. 2023 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Satisfyer Endless Fun: Zasaženi láskou
Gendrově neutrální Satisfyer Endless Fun nabízí více než 33 nejrůznějších možností zábavy - jednotlivcům i párům, protože tento kousek je skutečně velmi univerzální. V elegantně tvarovaném těle jsou 3 silné vibrační motory, které přivedou tvoje tělo do dechberoucí extáze. První motor je ve spodním konci objemného držáku, který lze také použít k zavedení, a dále se nachází vždy jeden motor v pohyblivých částech této erotické hračky.
Cena: 1480 CZKobrazek.pngSatisfyer Partner Box 3: Nebeská shoda  
Satisfyer Partner Box 3 nabízí rozmanitost a vášeň uvnitř i mimo Váš domov. Kromě partnerského vibrátoru Satisfyer Double Joy obsahuje box také oblíbený kroužek na penis Royal One a kalhotkový vibrátor Sexy Secret. Kromě intenzivních vibrací je pro všechny tři hračky velkou výhodou ovládání pomocí bezplatné aplikace Satisfyer Connect. Díky funkcím jako je dálkové ovládání přes Bluetooth, hudební vibrace, vibrace okolí nebo vibrační designér se Vaše dobrodružství posune na další úroveň.
Cena: 3450 CZK63dccd43ce13dobrazek.pngSatisfyer Marvelous Four: Všechno pro lásku – lásku pro všechny
Stále si nejste jisti, do čeho jdete? Satisfyer Marvelous Four vás zachrání! Součástí balení je rabbit vibrátor, anální vibrátor, masážní přístroj a vibrátor tlakových vln, které soupeří o vaši přízeň. K tomu lze jednoduše umístit 4 nástavce na praktickou základnu pohybem Click & Rotate o 90°. Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na kvalitní zpracování, nadčasový design a povrch ze silikonu šetrného k pokožce!
Cena: 2960 CZK63dccd68a40c4obrazek.pngSatisfyer Endless Love: Nalaďte se
Tento multivibrátor vám nabízí celou řadu možností stimulace, a to pro ni, pro něj i při společných intimních chvílích. Díky 3 výkonným motorkům se tento párový vibrátor postará o netušená vyvrcholení – přitom je však mimořádně tichý. Tento multitalent nesmí chybět v žádné zásuvce. Ať už nahoře, dole nebo mezi – Satisfyer Endless Love hravě dosáhne na vaše nejcitlivější místa.Kombinace vibrací a obměn vám připraví dlouhé hodiny rozmanitých možností pro vzrušující a vášnivé chvíle ve dvou..
Cena: 1480 CZK

63dccd8aa3b03obrazek.pngSatisfyer Elastic Game: Šiřte lásku
Multifunkční vibrátor Satisfyer Elastic Game přichází s novou úrovní rozmanitosti. Můžete jej použít narovno, ohýbat, roztahovat, přikládat, zavádět – a všechno, co vás ještě napadne. Použijte jej jako erekční kroužek nebo ke stimulaci bradavek nebo jej ohněte do tvaru U a použijte jako klasický partnerský vibrátor. S modelem Elastic Game je možné všechno. Žebrovaný konec zintenzivňuje vnější stimulaci, zúžený zaváděcí konec se postará o přesnou masáž bodu G.
Cena: 1480 CZK63dccda90ac77obrazek.png