Oslavte lásku s naší novou výroční edicí vůně – TTA Celebrate. Není krásnějšího citu, než je láska, a právě TTA trilogie je vyjádřením opravdové cesty lásky od úplně prvního pohledu do okamžiku, kdy se dvě duše rozhodnou splynout v jednu.Na vůni Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP v hodnotě 1 600 Kč se může těšit 5 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 19. 8. do neděle 25. 8. 2019.

Co je potřeba pro výhru Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP udělat:

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 4 modrá srdce, 3 zlatá srdce, 2 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 25. 8. ve 23:59 hodin.

Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT v hodnotě 800 Kč a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP v hodnotě 800 Kč 5 z vás. Balíček obou vůní je v hodnotě 1 600 Kč!

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Držíme palce.

Jaké nové vůně pro zamilované Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP jsou?

TTA Celebrate je nová vůně pro ni a pro něj. Moderní oslava bílých květů symbolizujících záři věčné lásky. Obě vůně mají stejné srdce plné vůně květů. V jádru vůně je nejelegantnější složkou neroli. Silice neroli je celá staletí spojována s čistotou, plodností a věčností.

Dámská vůně se mísí s radostnými tóny tuberózy a květu pomerančovníku, doplněnými o povzbuzující akordy citronu a hřejivého benzoe. Pánská vůně se snoubí se svěžími tóny bergamotu a levandule na základu z vanilky a mužného větvičníku.

Tvůrcem vůně je Oliver Cresp, hvězda parfumerského průmyslu a autor vůní některých z nejluxusnějších světových značek jako jsou Christian Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Versace a další.

„Inspiraci jsem našel při procházce pařížskými ulicemi a pohledu na zamilované dvojice, které žijí naplno svojí láskou a tráví spolu každý volný okamžik. Kolekce Today Tomorrow Always již 15 let reprezentuje lásku a romantiku a novou vůni Celebrate jsem chtěl zachytit pocity štěstí a vzrušení, které se lesknou v očích zamilovaných.“

Vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP budou v prodeji od 15. 8. 2019.

Více informací naleznete zde.

Reklama