6454bff9dcab0blobid0.jpg

V balíčku se můžete těšit na AVENE Hydrance Hydratační krém, AVENE Hydrance Hydratační sérum a AVENE Termální voda Avene ve spreji. Balíčky posíláme:

  • DeanaH
  • Noddy25
  • kospetka

AVENE Hydrance Hydratační krém
AVENE Hydrance Rich je hydratační krém pro suchou až velmi suchou citlivou pleť, drsnou na dotek. AVENE Hydrance Rich má krémovou vyživující texturu, která zanechává pleť svěží až do doby další aplikace přípravku. Poskytuje komfort, pružnost a zdravý vzhled pleti po celý den.

obrazek.jpg

AVENE Hydrance Hydratační sérum
AVENE Hydratační sérum pro velmi citlivou dehydratovanou pleť. Pro pleť drsnou na dotek, bez jasu. Díky novému patentovanému komplexu COHEDERM Hydratační sérum:

  • intenzivně hydratuje a navrací kůži její přirozenou hydrataci a ochrannou bariéru
  • poskytuje dlouhotrvající úlevu díky obnově přirozených rezervoárů vody v pleti, které uchovávají Termální vodu Avene

6454bf854793aobrazek.jpg

Vrásky způsobené dehydratací jsou vyhlazeny. Kůže je intenzivně a dlouhodobě hydratovaná, pocity komfortu, pružnosti, hebkosti a rozjasnění jsou obnoveny. Pleť je odolnější vůči vnějším agresivním vlivům.

AVENE Termální voda Avene ve spreji
Termální voda Avene poskytuje zklidnění citlivé a podrážděné pleti, ve své čisté formě, tak jak byla stvořena přírodou. Její čistota a unikátní složení jsou pečlivě chráněny na celé cestě od pramene až k vaší pleti.

6454bfdf4f362obrazek.jpgBiologické vlastnosti - komplex aktivních látek vytvořených mikroflórou Termální vody Avene (aqua. dolomiae). Poskytuje pleti zklidnění, zjemnění a působí proti podráždění.