Štěstí hřeje jako slunce a Pas a pes z nakladatelství Cosmopolis z nakladatelství Cosmopolis v hodnotě 898 Kč získávají:

  • 1Jesinka1
  • ZinkovaB88
  • Ježíšek
  • Ale-no.tak
  • bokul

62bc3fef0df73obrazek.png

Štěstí hřeje jako slunce
Najděte místo, kde se plní sny!
Carli je něco přes třicet a pracuje jako servírka v kavárně, kterou kdysi vedli její italští prarodiče. Na krku má dluhy za nedokončené studium architektury, a tak živoří v pronajatém pokoji a jediným světlým bodem v jejím životě je kamarádka Fritzi. Jednoho dne se ale Carli dozví, že zemřel stálý host kavárny Fabrizio a odkázal jí starou hračkářskou dílnu ve Florencii. Že by osud přece jen nabídl způsob, jak uniknout neuspokojivému životu v deštivém Marburku? Mohla by dílnu prodat, zaplatit dluhy, a třeba i dokončit školu.
Když se Carli ocitne ve Florencii, ucítí na kůži hřejivé paprsky italského slunce, toskánský vítr ve vlasech a ve vzduchu se mísící vůni bylinek, citronů, sladkého pečiva a skvělé kávy. Během vyklízení dílny objeví příběh dávné lásky, který jí pomůže pochopit spoustu věcí o sobě i své rodině. A pak si uvědomí, že už se nechce vrátit, protože možná právě tady a teď začíná prožívat úplně nový příběh…

Pas a pes
Procestujte Střední a Jižní Ameriku křížem krážem
Může Čech se stálým zaměstnáním vměstnávat do pěti týdnů dovolené hromadu dobrodružství na druhém konci světa? Autor propojil životní hobby hraničící s posedlostí se svou prací a pravidelně dokazuje, že ano. Z klimatizované kanceláře rovnou do pralesa s hloupým úsměvem na rtech a jet lagu navzdory.
V barvitých příbězích ze Střední a Jižní Ameriky se dozvíte, proč mohou být krevety ta nejbezpečnější objednávka, spolu s autorem budete stopovat jaguára v belizském pralese, navštívíte nejděsivější hřbitov světa ležící zapomenutý hluboko v poušti Atacama a potvrdíte si, že v Kolumbii nejdou pro výstřel daleko. A když dojde na osudové setkání se čtyřnohou tulačkou Norií ve vysušené chilské pampě, přesvědčíte se o tom, že láska hory přenáší. A někdy i ty šestitisícové.

Balíčky s Perwoll v hodnotě 500 Kč. Balíčky posíláme:

  • Janicka518
  • Biobio
  • zirafa-dlouha
  • sabes
  • piccaso

Značka speciálních pracích prostředků Perwoll Renew od společnosti Henkel přichází s vylepšenými produkty, které se dokonale postarají o oblečení ve vašem šatníku, a zároveň jsou ještě ohleduplnější k životnímu prostředí.

Šetřete svou peněženku i naši planetu
Když perete prádlo, sledujte doporučení, která najdete na štítku. Neperte ve vyšších teplotách, než jak je na štítcích uvedeno. Jedním z důležitých prvků při praní je i výběr správného pracího prostředku. Vyzkoušejte speciální prací prostředky, které nejen dobře vyperou, ale zajistí také péči o barvy a vlákna vašeho oblečení. Dopřejte svým oblíbeným kouskům důkladnou péči, aby si i po několika praních udržely tvar a zároveň aby svěže voněly. Kapsle nebo prací gely Perwoll Renew s účinnějším složením, které přináší zážitek z vůně čerstvě vypraného prádla, nyní najdete v nových designových a udržitelnějších obalech. Využít můžete i ekonomicky větší balení.

Vylepšené speciální prací gely Perwoll Renew nabízí hned několik variant. K dispozici jsou prací prostředky specializované na oživení barev oblečení a na péči o vlákna i toho nejjemnějšího prádla. Jiné jsou navržené pro ještě lepší pružnost a elasticitu oblečení při delším používání.

Všechny speciální prací prostředky Perwoll Renew vás kromě výše zmíněných benefitů potěší prací silou a hygienicky čistým oblečením bez skvrn a nečistot.

Zářivé oblečení bez vyblednutí a ztráty barev

62bc6a1ac4df2obrazek.png
I vám se stává, že po několika vypráních vaše oblíbené kousky ztratí svou zářivou barvu, právě pro kterou jste si je oblíbili? Automaticky je tak zařazujete do vyřazeného oblečení jen na doma. Není to škoda? Perwoll Renew Color na všechny druhy barevného prádla se postará, aby barvy vašeho oblečení přetrvávaly dlouhodobě. Při jednobarevných tmavých nebo bílých oděvech sáhněte po prostředcích Perwoll Renew Black nebo Perwoll Renew White, které vám zabezpečí, aby tmavá barva nevybledla a bílá nezešedla. Unikátní technologie pracích prostředků Perwoll Renew nejen šetrně odstraní nečistoty z vašeho oblečení, ale díky speciálním složkám na udržení intenzivních barev vám oblečení vydrží 3× déle jako nové*. Perwoll Renew Blossom zároveň ke zmíněným benefitům nabízí elegantní květinovou vůni, která vás určitě při výběru pracího prostředku přesvědčí. Všechny varianty jsou k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 79,90 Kč / 16 pracích dávek.
*Oproti běžným pracím prostředkům na barevné prádlo.

Jemné halenky využijete i vícekrát než jen na jednu příležitost

62bc795fba813obrazek.pngPéče o elegantní kousky s jemnými vlákny je často náročnější než o oblečení pro každodenní nošení. Nezapomeňte, že tyto druhy oděvů jsou háklivé a potřebují speciální pozornost, aby se jejich vlákna při praní neoslabovala a oblečení tak neztrácelo svůj tvar. Perwoll Renew Wool, specialista na vlněné, hedvábné a jiné jemné oblečení, chrání při každém praní. Navíc zabraňuje nežádoucímu vytahání a dodává oblečení luxusní dotek kašmíru. Druhý pomocník na praní hebkého prádla je Perwoll Renew Repair, který díky složení Repairzym hloubkově ošetří 62bc7974520ffobrazek.pngvlákna prádla, brání jejich štěpení a na 86 % tak omezuje tvorbu žmolků. Pro viditelně lepší výsledky ošetření vláken svého oblečení sáhněte právě po těchto variantách. Doporučená maloobchodní cena všech produktů je 79,90 Kč / 16 pracích dávek.

Sportovní kousky neztrácejí svou funkčnost
Oblečení z funkčních materiálů má nemalé zastoupení v šatníku i u lidí, kteří nesportují každý den. Při praní tohoto prádla musíme dbát hned několika pravidel. Nejdůležitější je vždy si přečíst štítek, který vám napoví, na kolik stupňů oblečení prát, odstřeďovat a sušit. Nezapomeňte ho vždy před praním obrátit naruby a zapnout všechny zipsy. Zvolte prací prostředky speciálně určené na sportovní prádlo. S použitím prostředku Perwoll Renew Refresh & Sport se díky inovativní technologii proti zápachu budete cítit při každém pohybu svěží. Navíc je šetrný k vláknům oblečení a zachovává důležité vlastnosti funkčních membrán, jako jsou prodyšnost, regulace vlhkosti, odolnost proti 62bc798f153b8obrazek.pngpovětrnostním vlivům a rychlé schnutí. S Perwoll Renew Refresh vám i vaše sportovní oblečení vydrží dlouho ve stejně funkční kvalitě.

Vylepšené produkty Perwoll Renew jsou v nových designových obalech, které jsou ještě udržitelnější než kdykoli předtím. Prací prostředky jsou balené v rPET lahvích vyrobených až ze 75 % z recyklovaných materiálů a jsou plně recyklovatelné. Před roztříděním do plastového odpadu je potřebné odstranit svrchní fólii.

Kapslová inovace v novém obalu
Prací kapsle Perwoll Renew v sobě ukrývají unikátní složení čtyřech benefitů, které dokonale chrání vaše oblečení. Jsou speciálně vyvinuté tak, aby nejen účinně odstranily různé druhy nečistot, ale postaraly se také o delší životnost vláken vašeho prádla. Díky tomu pomáhají uchovávat jeho původní tvary i barvy po dlouhou dobu*. Kromě prodloužení životnosti oblečení k udržitelnosti přispívá také jejich obal. Je vyroben z 50 % z recyklovaných materiálů a je plně recyklovatelný. Navíc zaujmou příjemnou vůní, která je při výběru pracího prostředku často rozhodující. K dispozici jsou pro zákazníky ve dvou variantách – na barevné a tmavé prádlo. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč / 16 praní.
*Oproti běžným pracím prostředkům na barevné prádlo.

Pomalá móda a #RethinkFashion
Každé oblečení i lidé, kteří ho tvoří, si zaslouží svůj příběh. Nepřistupujme k němu tak, že ho po několika použitích odhodíme. V této myšlence se angažuje i hnutí #RethinkFashion od značky Perwoll. Zkusme začít vnímat nadčasovou módu s dlouhodobým využitím s cílem podporovat kvalitu nad kvantitou. Z jednoho kousku oblečení můžeme mít díky správné péči a výběru radost velmi dlouho. Inspirace na minimalistický šatník si můžete přečíst na blogu #RethinkFashion.
62bc79be190dbobrazek.png


62bc7adc430a6obrazek.png

Reklama