Protože si vážíme vaší každodenní přízně, připravili jsme pro vás tento týden opět dvě výhry ve Věrnostním klubu. Tento týden si vám nepřinášíme kosmetiku, ale výhry z trošku jiného soudku a doufáme, že se vám bude změna líbit.

Výhry jsou aktivní od pondělí 2.9. do neděle 8.9. 2019.

Co je potřeba pro výhru balíček Geladrink FORTE HYAL PURE v hodnotě 775 Kč udělat:

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 2 modrá srdce, 1 zlaté srdce, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.
  • Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.
  • Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 8.9. ve 23:59 hodin.
  • Balíček Geladrink FORTE HYAL PURE v hodnotě 775 Kč získá 5 z vás.
  • Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Co je potřeba pro výhru vstupenky na jedinečný koncert skupiny Scooter v hodnotě 1 900 Kč - za obě vstupanky udělat:

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 6 červených srdcí, 6 modrých srdcí, 6 zlatých srdcí a 6 fialových srdcí z vašeho účtu.
  • Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.
  • Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 8. 9. ve 23:59 hodin.
  • Vstupenky na jedinečný koncert skupiny Scooter získají 2 z vás (Liberec jedna výherkyně a Brno druhá výherkyně) cena dvou vstupenek je v hodnotě 1 900 Kč.
  • Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Hodně štěstí!

Líbí se vám možnost týdenní výhry i výhry, která je dostupná věrným čtenářkám, které mají velký počet srdíček? Jaké výhry se vám ve Věrnostním klubu líbí? Jaká výhra by vás potěšila?

O co se soutěží?

Balíček Geladrink FORTE HYAL PURE v hodnotě 775 Kč pro 5 z vás

5d666ba6cdf04obrazek.pngNejkomplexnější přípravek pro výživu kloubů a chrupavek – Geladrink FORTE HYAL, který je nově obohacen orální formou hyaluronanu sodného. Krom řady oblíbených ovocných příchutí je nyní tato novinka k dispozici jako rozpustný nápoj v „pure“ formě, která je zcela bez aromat, barviv, cukrů a sladidel.

Posledním kamínkem pomyslné mozaiky účinných látek v novém Geladrinku, jehož základ vždy tvoří vysoká dávka bioaktivních kolagenních peptidů, je vysokomolekulární hyaluronan sodný v denní dávce 100 mg. Jedná se o látku tělu vlastní, která se velkém množství se nachází v synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži, váže na sebe vodu a pojme přibližně tisícinásobek vody ke své hmotnosti. Ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání, chrupavek a rovněž kůže. Dosud se hyaluronan či hyaluronová kyselina aplikovaly injekčně do kloubu, aby zlepšily vlastnosti synoviální tekutiny a pohyblivost kloubů.

Nový Geladrink® Forte HYAL tak přináší další zlepšení účinnosti – hloubkovou výživu, regeneraci a ochranu kloubních tkání, zlepšení viskoelastických vlastností kloubní tekutiny, ústup pohybových obtíží a zlepšení pohyblivostí.

Pro dvě z vás máme dvě vstupenky na kapelu Scooter v hodnotě 1 900 Kč (za dvě vstupenky).

Jedna z vás získá dvě vstupenky na koncert v Liberci 16.11. a druhá na koncert v Brně 23.11.

Kapela Scooter pokračuje v triumfální cestě napříč Evropou, na podzim zamíří do Brna! Scooter v čele s charizmatickým H. P. Baxxterem oslavili nedávno 25 let na scéně největším turné ve své historii. V rámci toho nevynechali ani Českou republiku a potěšili tak své příznivce v Praze a Ostravě. Tím to ale ještě zdaleka nekončí. Na oslavu čtvrtstoletí jedné z nejúspěšnějších evropských kapel, jaká se kdy na taneční a elektronické scéně objevila, navazují koncerty ze série Live In. Na ty se fanoušci mohou těšit již 16. listopadu v Liberci a 23. listopadu v Brně.

5d666b0cb5577obrazek.png

5d666b3a5a8a7obrazek.png

Reklama