Zatočte s nežádoucími zápachy, které nás provázející každý den! Ať už se jedná o odér spojený s chovem domácích mazlíčků, zakouřené tkaniny, nesnesitelný pach septiku nebo nejrůznější kuchyňské „vůně“ související s vařením specifických surovin nebo připálenými pokrmy...vše může být minulostí. Stačí si do domácnosti pořídit jednoho pomocníka - Likvidátor pachu ALP.

alp sprej

Likvidátor pachu ALP je unikátní přípravek na přírodní bázi sloužící k efektivní neutralizaci nejrůznějších pachů. Obsahuje vodu a esenciální oleje. Je testován a schválen Státním zdravotním ústavem Praha.  Na rozdíl od běžných produktů podobného zaměření pach nepřekrývá jinou vůní, ale rozkládá vlastní pachové složky. Neobsahuje žádné škodlivé chemické látky a je zcela bezpečný pro lidi i pro zvířata. Je také ekologicky šetrný. Lze jej nanášet na všechny běžné materiály, nepoškodí ani ty nejcitlivější, jako je například kůže.

zviratka

Přípravek se aplikuje přímo na zdroj zápachu. Neředěný Likvidátor pachu ALP pomocí praktického rozprašovače naneste na postižené místo. V případě potřeby jej můžete i prolít nebo umývat neředěným či ředěným roztokem v poměru 1:3. Využít jej lze rovněž při praní znečištěných věcí, a to v poměru 50ml na 10 litrů vody při teplotě do 60⁰C.

Podle potřeby a zaměření si můžete vybrat Likvidátor pachu ALP v několika variantách: Domácnost,  Textil a oděvy, Obuv, Zvířata, Zdravotnictví a Professional. K dispozici je řada doplňkových vůni, jako například borovice, len či citron. V nabídce jsou různé velikosti balení, počínaje 100ml až po 5litrové kanystry.

alp

O tři dárkové balíčky v hodnotě 385 Kč si můžete zasoutěžit v rámci našeho Věrnostního klubu už dnes od 16 hodiny.

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 červená srdce a 3 zlatá srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení začíná dnes v 16 hodin a končí 12. ledna ve stejnou hodinu. Vybereme 3 výherce.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama