Velký jarní úklid jistě máte za sebou, ale to vůbec nevadí. Domov by měl být naklizený neustále, a proto vám nyní přinášíme soutěž o úžasný čistič oken Vileda Windomatic, díky kterému mytí oken bude mnohem snazší a preciznější. Chcete ho? Tak pojďte soutěžit, třeba se štěstí usměje právě na vás a vy jej získáte zcela zdarma!

Windomatic od Viledy je čistič oken, který funguje jako ruční vysavač s gumovou lištou. Okno stačí umýt čisticí tekutinou stejným způsobem, jak jste byly doposud zvyklé. Poté ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento domácí pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt i v myčce na nádobí. Díky Windomaticu budou vaše okna dokonale čistá a suchá, bez jediné kapky zůstane také parapet. Díky flexibilnímu krku snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken.
S Windomatic získáte opravdu všestranného pomocníka na každodenní úklid. Dá se totiž použít nejen na okna, ale také na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké povrchy.
Více informací naleznete na www.vileda.cz

sd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 červená srdce a jedno leopardí srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 25. 6. v 12.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.

Za co získáte speciální leopardí srdce? Je to jednoduché?

Abyste měla šanci Windomatic vyhrát, musíte zodpovědět správně na naši otázku, kterou naleznete ZDE. Za správnou odpověď získáte jedno leopardí srdce, které je k této výhře podmínkou.

Nejste ještě členkou Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama