Jak jste si určitě všimli, od středy je spuštěna soutěž k nové výhře ve Věrnostním klubu! Po velkém úspěchu s multifunkční troubou jsme se rozhodli pro další praktický dárek. Tentokrát bude trošku větší, ale snad i radost výherce bude ještě větší.

sporák Mora

Představujeme vám nový zázrak, ktertý tu čeká na jednu z Vás  - Kombinovaný sporák Mora KS 957 MW je vybaven funkcí rychloohřevu trouby, čímž se doba vaření podstatně zkrátí. Všechny čtyři hořáky jsou jištěny pojistkou Stop Gas. Osvětlení, spodní a horní ohřev,  gril, gril + ventilátor + kruhové topné těleso, rozmrazování, spodní ohřev + ventilátor, rychlý předehřev trouby Cmax

Nová dvoudílná vařidlová mřížka STABIL PLUS – nový tvar zaručuje maximální stabilitu nádobí na mřížce. Mřížka je velmi bezpečná i pro menší nádoby. Speciální funkce čistění Water systém. Elektrické zapalování hořáků integrované v knoflíku. Dvoudílná smaltovaná vařidlová mřížka. Speciální rychloohřev trouby C-max.

Cena : 9 999 Kč

Pro troubu musíte splnit speciální úkol!

Výhra vás bude stát 4 zlatá, 15 červených a 4 duhová srdce. Duhová srdce získáte tak, že v každém týdnu od 8. 7. – 5. 8. 2015 zahrajete hru pexeso – odehrajete jej do úspěšného konce, a duhová srdce se Vám automaticky připojí k ostatním! V každém týdnu potřebujete pro splnění podmínek 1 duhové srdce. Potřebujete celkem 4 duhová srdce, sesbíraná po jednom v každém týdnu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 5. 8. ve 24.00 hodin. Vybereme 1 výherce, který bude zveřejněn ve čtvrtek 9. 8. 2015 odpoledne, po 15.00.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama