Dobrých knih není nikdy dost! Řekněte si o Černookou blondýnku - nový román s Philipem Marlowem od Benjamina Blacka. Máme ji pro tři z vás.

„Bylo jedno z těch úterních letních odpolední, kdy si začínáte říkat, jestli se Země nepřestala otáčet. Telefon na stole vypadal jako někdo, kdo ví, že jej sledujete. Doprava plynula dole v ulicích a bylo tam také pár chodců, mužů v kloboucích, kteří jen tak postávali.“

Tak začíná Černooká blondýnka, nový román s Philipem Marlowem. Ano, TÍM Philipem Marlowem! Pokračovatel Raymonda Chandlera, Benjamin Black, přivedl Marlowa zpět k životu a k novému dobrodružství ve špinavých chudinských ulicích Bay City v Kalifornii. Začátkem 50. let je Marlowe neklidný a osamělý – jako vždy – a podnikání mu trochu vázne. Pak ale přichází na scénu nový klient: mladá, krásná a noblesní žena, která po Marlowovi chce, aby našel jejího bývalého milence...

kniha

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 1 zlaté srdce, 1 sluníčko z vašeho účtu a odpovědět na naše aktuální ankety (pokud jste tak již neučinili).

Sluníčko získáte, pokud absolvujete pexeso.

Aktuální ankety, kterých je třeba se zúčastnit:

POZOR! Za ně se vám přičte bod, který je viditelný pouze pro nás. Vy jej na svém účtu neobjevíte.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí a odpovědí na ankety končí v neděli 17. 7. 2016 ve 20 hodin.

Knihu získají 3 z vás.

Reklama