do3.jpg

Značka Dove pečuje o krásu žen již od roku 1957, kdy uvedla na trh mýdlo s obsahem jedné čtvrtiny hydratačního krému, které jako první pokožku nevysušovalo. Právě dokonalá hydratace a optimální výživa je to, co je pro produkty Dove typické. Značku symbolizuje i její jedinečná vize, jež pomáhá ženám uvědomit si svůj potenciál krásy a zvyšuje jejich sebevědomí.

Ve výherním balíčku se můžete těšit na Sprchovou pěnu Dove s obsahem oleje z bobulí acai a Šampón i pečující kondicionér z řady s Dove Silver Care.

Co musíte pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 16.9. do neděle 22. 9. 2019.

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 22.9. ve 23:59 hodin.

Balíček s pečující kosmetikou DOVE je připraven pro 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

V balíčku se můžete těšit na:

  • Sprchovou pěnu Dove s obsahem oleje z bobulí acai
  • Šampón i pečující kondicionér z řady s Dove Silver Care

5d7b5afac4c8acl.jpg

Usnadněte si každodenní péči o tělo s novými vůněmi sprchových pěn Dove. Pečujte o pokožku do hloubky a zanechte ji vláčnou a hebkou díky novým pěnám s obsahem oleje z bavlníku a bobulí acai.

Krémové pěny jsou bez sulfátů a obsahují pouze 100 % pečující složky Dove, které čistí pokožku a zanechávají pocit jemnosti a svěžesti po celý den. Hustá a nadýchaná sprchová pěna je vhodná nejen ke každodennímu mytí, ale i pro šetrné holení vašeho těla.

Sprchová pěna Dove s obsahem oleje z bobulí acai
Další varianta sprchové pěny Dove je obohacena o olej z bobulí acai, které pečují o pokožku a zahalí ji do příjemné a dlouhotrvající ovocné vůně. Sladké ovoce acai obsahuje mimořádné množství antioxidantů, které mají blahodárné účinky. Sprchová pěna Dove s obsahem oleje z bobulí acai je skvělou volbou pro vyživení a zvláčnění pokožky.

Většina žen holení nevěnuje mnoho pozornosti, a tak je pokožka často vysušená a podrážděná. Díky šetrnému složení a jednoduché aplikaci je sprchová pěna Dove vhodnou volbou i pro každodenní holení, stačí ji použít stejně jako běžnou pěnu na holení. Díky složení, které obsahuje esenciální oleje bude i po použití žiletky pokožka krásně vyživená a zářivá.

Zbavte vaše vlasy žlutých odstínů - Krásná blond s Dove Silver Care
Nudné a monotónní žluté odstíny vlasů již dávno vyšly z módy. Svěřte se do péče vlasových produktů Dove a znovu si zamilujte své barvené či přirozené blond vlasy díky nové dlouhotrvající péči Dove Silver Care.

Novinka pro blond vlasy od značky Dove je speciálně navržená pro potlačení jednotvárných žlutých tónů platinových či šedivých vlasů. Šampón i pečující kondicionér obsahují složky, jako jsou fialové pigmenty a výtažek z perel. Právě toto inovativní složení redukuje nežádoucí žluté tóny a odstíny, a zvyšuje tak lesk vašich přirozených i barvených blond vlasů.

Péče zanechá po každém mytí vaše vlasy jemné a vonící po sladkých borůvkách. Čerstvé borůvky připomíná nejen vůně ale i barva nové řady.
Vyzkoušejte péči Dove Silver Care, díky které budou vaše blond vlasy vypadat, jako byste právě absolvovali návštěvu u špičkového kadeřníka.

Reklama