Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou koupelí, osvěžující sprchou, masáží a šálkem lahodného čaje vám pomůže odpoutat se od každodenních problémů, dopřát si fyzickou i psychickou úlevu a na chvíli si oddychnout.
5de8dbcf504d0obrazek.png

Výhry jsou aktivní od pondělí 27.1. do neděle 2. 2. 2020.

Co je potřeba pro výhru meduňkový rituál domácích lázní od Manufaktury v hodnotě 1 076Kč udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 2. 2. 2020 ve 23:59 hodin.

Balíček meduňkový rituál domácích lázní od Manufaktury v hodnotě 1 076Kč je připraven pro 3 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

5de8dbeb7b888obrazek.pngVyzkoušejte jedinečný večerní meduňkový rituál pro sladké sny a kvalitní spánek. Meduňka je trvalá bylina, jejíž příznivé účinky byly známé již ve starověku. Vůně meduňky má zklidňující účinky, bojuje proti stavům úzkosti, nespavosti, depresím, neurózám, bolestem hlavy, migrénám a prochladnutí. V kosmetice se využívá pro své osvěžující, hojivé a čisticí účinky, na ošetření problematické pleti, a hlavně na přípravu zklidňujících relaxačních koupelí.

Návod na rituál krok po kroku:

  1. Vytvořte si v koupelně příjemnou atmosféru pomocí přírodní vonné svíčky ze sójového vosku s vůní čistého prádla.
  2. Ponořte se do uvolňující meduňkové koupele s koupelovým gelem, která z vás díky teplé vodě a příjemné vůni odplaví napětí a únavu a přispěje k dokonalé relaxaci a sladkému spánku.
  3. Doplňte koupel blahodárným solným peelingem, který zbaví pokožku odumřelé kůže, příjemně ji prokrví, provoní a díky olejové složce jí poskytne dokonalou hydrataci a výživu.
  4. Po koupeli zahalte své tělo do tělového mléka. Poproste své blízké o krátkou harmonizující masáž zad nebo plošek nohou.
  5. Nyní nastal čas na relax a odpočinek. Zachumlejte se do hřejivého županu, popíjejte teplý bylinný čaj a vychutnávejte si jedinečný okamžik jen a jen pro sebe.

manuf.jpg

Více informací naleznete ZDE.
5de8db898dd7cobrazek.png