Knihy Domek v Irsku a Rebelky z Oxfordu v hodnotě 798 Kč jsou připraveny
pro 5 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 11. 4. do neděle 17. 4. 2022.

Co je potřeba pro výhru od nakladatelství Grada - Domek v Irsku a Rebelky z Oxfordu v hodnotě 798 Kč udělat?

obrazek.jpg

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 17. 4. 2022 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Domek v Irsku
6253e985ed042obrazek.jpgUvelebte se v oblíbeném křesle a užijte si výlet za dobrým jídlem a pitím na krásný irský venkov
Hannah se rozhodla pro velkou životní změnu. Opustí kariéru úspěšné právničky z uspěchaného Manchesteru a vydá se na šestitýdenní kurz vaření v Irsku. Cestou se zastaví v Dublinu, kde si užívá všechno, co nové město nabízí – irské speciality, skvělé drinky a také společnost charismatického Conora, se kterým se náhodou seznámí. Když se další den přesune na malebný venkov a ubytuje se v útulném domku, zjistí, že to, co se stalo v Dublinu, tak docela v Dublinu nezůstalo… Kulinářská škola, ukrytá mezi krásně zelenými kopci, naučí Hannah víc než kuchařské základy.

Rebelky z Oxfordu
6253e98bcb956obrazek.jpgOdvážné čtení pro výjimečné ženy!
Viktoriánská doba, magická scenérie Oxfordu, bojovnice za ženská práva a jeden neskutečně přitažlivý vévoda z Montgomery. Přečtěte si příběh o zakázané lásce a spalující vášni, kterou nedokážou spoutat ani svazující konvence a přísná etika. Také zbožňujete historické romance okořeněné pořádnou dávkou jiskření mezi hlavními hrdiny? Nechte se unést příběhem, který si vás získá od první stránky.