Okouzlující vůně, smyslnost a čistá příroda - to vše v sobě ukrývají tradiční výrobky z Provence. Proč si jimi neudělat radost? Třeba právě pro vás máme balíček se třemi produkty značky MA PROVENCE s vůní pomerančového květu.

MA PROVENCE vás zve k odhalení skutečné podstaty pravého toaletního mýdla Marseille. Okouzlující vůně, smyslnost a čistá příroda - to vše v sobě ukrývají tradiční výrobky z Provence.

Pro dokonalou koupel a hygienu se spojilo klasické mýdlo Marseille s ovocnou vůní svěžího pomeranče. Od pradávna pomeranč udivoval svou charakteristickou vůní. Měkké a sladké tóny jsou vhodné pro citlivou a křehkou pokožku. Toaletní mýdla a sprchové gely Marseille vás osloví svou sladkostí, jedinečností a účinností. Navíc neobsahují chemická barviva, konzervační chemické látky ani silice.

V balíčku naleznete Pravé mýdlo Marseille pomerančový květ (100 g), Tekuté mýdlo Marseille (250 ml) a Pravý přírodní sprchový gel (250 ml).

maprovence

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 1 zlaté srdce a 1 slunce z vašeho účtu.

Slunce získáte, pokud si zahrajete a úspěšně dokončíte hru PEXESO.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí a slunce končí ve středu 23. 3. ve 13 hodin.

Balíček MA PROVENCE získají 2 z vás.

Reklama