Rozevláté šaty, plisé sukně, šik overaly, lněné boho kousky nebo nové džíny? Na každou příležitost se najde model, ve kterém zazáříte! Ovšem nikoli na úkor zdraví a krásy naší planety. Udržitelnost a ohleduplnost patří k dlouhodobým závazkům, kterými je také důležitě nechat se inspirovat. Proto přivítejte léto v modelu vyrobeném z ekologicky šetrných zdrojů – najdete je ve více než polovině nabídky F&F, napříč celým dámským, pánským i dětským sortimentem.

62a868c642206obrazek.png

Vysněná dovolená na obzoru a vy ještě nemáte výbavu?       
Nevadí! Zaběhněte do Tesca a máte vyhráno – kromě opalovacího krému, lékárničky a spousty dalších nezbytností, tady totiž najdete módní značku F&F a spoustu zcela nezbytných kousků na sebe! Exotické květy, tropické motivy, námořnický styl i monochromatická elegance – v tom všem zabodujete u moře, na jachtě, ale i na přehradě v jižních Čechách. Samozřejmostí jsou skvělé střihy a kvalitní materiály, ale hlavně parádní vychytávky, které velmi elegantně odvedou pozornost od problematických partií. Slouží k tomu potisky a vzory na plavkách, volánek přes prsa nebo řasení pro „zamaskování“ většího bříška. Ať už se letos chystáte kamkoli, nepochybně si v F&F najdete ten pravý kousek, ve kterém jednoduše zazáříte! 

62a868f2deb33obrazek.png

Více inspirace itesco.cz/ff

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup zboží F&F do sítí prodejen Tesco. Výhru získá 5 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 27. 6. do neděle 3. 7. 2022.

Co je potřeba pro výhru poukaz na nákup zboží do sítí prodejen do F&F v hodnotě 500 Kč udělat?

62a869101d1f9obrazek.png

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 2 modrá srdce, 2 zlatá srdce, 2 oranžová, 2 zelená srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 3. 7. 2021 ve 23:59 hodin.

Poukaz na nákup zboží do sítí prodejen do F&F v hodnotě 500 Kč získá 5 z vás!

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí, se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Hodně štěstí!

Reklama