Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte balíček s přípravky na vlasy značky Syoss v hodnotě cca 500 Kč!

628e1d716f670obrazek.png

Co je potřeba pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 6. 6. do neděle 12. 6. 2022.

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 5 modrých srdcí, 4 zlaté srdce, 4 oranžové, 3 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 12. 6. 2022 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Balíček s přípravky značky Syoss v hodnotě cca 500 Kč získá 5 z vás!

628e1cd8919d5obrazek.png

Základem je správně zvolený šampon. Syoss Color, který ve svém složení obsahuje květ z japonské kamélie, ukotvuje barevné pigmenty a chrání tak proti vyblednutí vlasů. Samozřejmostí je perfektní odstranění nečistot z vlasů a vlasové pokožky. Navíc je obal produktu vyrobený ze 100% recyklovaného plastu a 90 % ingrediencí je přírodního původu.

Po použití šamponu nezapomeňte na kondicionéry nebo balzámy. I přesto, že řada žen kondicionéry nepoužívá, v péči o vlasy mají nezastupitelné místo. Šampony totiž otevírají vlasová vlákna, kondicionér je zase uzavře a tím zajistí potřebnou ochranu před poškozením. Díky tomu se vlasy i jednodušeji rozčesávají. Značka Syoss nabízí ve svém portfoliu několik různých přípravků určených po umytí vlasů, od běžných kondicionérů, přes ty intenzivní až po masky.  Novinka na trhu – intenzivní kondicionéry Syoss – jsou ideálním pomocníkem pro ty, kteří hledají rychlé a vysoce účinné řešení. Jejich použití je velmi jednoduché: po umytí šamponem důkladně naneste na mokré vlasy a opláchněte. Není potřeba na nic čekat. Nové intenzivní kondicionéry přichází ve třech variantách. Jejich receptura je bohatší než balzám, avšak lehčí než maska. V případě barvených vlasů sáhněte po variantě Color. Jaké jsou klíčové vlastnosti tohoto kondicionéru?

  • Intenzivní balzám chrání barvu
  • Okamžitě obnovuje živost a lesk barvených vlasů
  • Dělá vaše vlasy hladké, odolné a až 20x silnější
  • Usnadňuje rozčesání vlasů bez jejich zatížení

Používejte šampon Syoss Color společně s intenzivním kondicionérem Color a chraňte vaši barvu na vlasy po dobu až 12 týdnů.

Nedílnou součástí vaší vlasové péče by měly být také masky. Používejte je alespoň 2x týdně a dopřejte vašim vlasům mimořádnou péči. V případě barvených vlasů nabízí značka Syoss intenzivní vlasové masky Color Vibrancy Boost, které, podobně jako celá řada Color, obsahují ve svém složení květ z japonské kamélie. Vysoce koncentrovaná receptura této masky obsahuje až 5x více aminokyselin, díky čemuž poskytuje vašim vlasům hloubkové oživení barvy. Navíc ji můžete použít 4 různými způsoby:

  • před šamponem pro jemnou péči naneste na suché nebo i mokré vlasy a opláchněte;
  • jako balzám pro zjemnění vlasů naneste na mokré vlasy a opláchněte;
  • jako maska pro hloubkovou péči naneste na umyté vlasy a počkejte 2-3 minuty, poté opláchněte nebo
  • jako maska přes noc pro intenzivní péči naneste malé množství na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit přes noc a druhý den ráno smyjte.

Více informací na www.syoss.cz
628e1db7bb8dfobrazek.png

Reklama